×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
28. aprīlis, 2017
Drukāt

Teikmanis: Nacionālā teātra aktieri tomēr varētu tikt uz ASV latviešu dziesmu svētkiem (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Pēc Latvijas vēstnieka ASV Andra Teikmaņa tikšanās ar ASV Tēvzemes drošības departamenta pārstāvjiem darba vīzas Latvijas Nacionālā teātra aktieriem dalībai vasarā gaidāmajos latviešu dziesmu svētkos Baltimorā, Mērilendas štatā, tomēr varētu tikt izsniegtas, taču vēl jāsagaida ASV Pilsonības un imigrācijas dienesta nodaļas galējais lēmums.

Teikmanis telefonsarunā aģentūrai LETA atklāja, ka Latvijas vēstniecībā ASV ir ticies ar Savienoto Valstu Tēvzemes drošības departamenta pārstāvjiem. Viņš skaidroja, ka departaments ir piekritis izsniegt darba vīzas Nacionālā teātra aktieriem, taču, lai tas notiktu, nepieciešams galējais lēmums no Pilsonības un imigrācijas dienesta nodaļas.
Teikmanis arī skaidroja, ka departaments ir informēts par ASV latviešu dziesmu svētku norises datumiem. Viņš cer, ka līdz tam laikam Nacionālā teātra aktieri saņems darba vīzas.

LETA jau ziņoja, ka iepriekš Nacionālā teātra aktieri no ASV Tēvzemes drošības departamenta saņēma darba vīzu atteikumu, kas bija pamatots ar to, ka izrāde, kuru tie bija plānojuši spēlēt vasarā Baltimorā gaidāmajos ASV latviešu dziesmu svētkos, – Eliota Heiza komēdija “Ceļā uz mājām” – nav latviešu autora darbs, līdz ar to tās izrādīšanai Amerikā nav kultūrvēsturiskas nozīmes.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. VARĒTU vai VARĒS tikt?

 2. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 3. Man ir prieks kad bijusais komjaunietis?atrodas dotaja amata! 25 GADI KUR MES EJAM?

Draugiem Facebook Twitter Google+