×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
3. februāris, 2015
Drukāt

Vēstnieks Teikmanis simt gadu jubilejā apsveicis kapteini Teodoru Liepu-Lindi

Ārlietu ministrijas fotoĀrlietu ministrijas foto

30. janvārī Latvijas vēstnieks Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē Andris Teikmanis simt gadu jubilejā sveica bijušo Latvijas Karaskolas 14. izlaiduma virsnieku, kapteini Teodoru Liepu-Lindi, kurš šobrīd dzīvo Birmingemā (Lielbritānija), vēsta Arlietu ministrija.

Karaskolu kapteinis pabeidza 1940. gadā un ir viens no trijiem vēl dzīvajiem Latvijas Karaskolas virsniekiem, Latviešu leģiona virsnieks, Otrā pasaules kara Kurzemes kauju dalībnieks. Bijis Pasaules latviešu virsnieku saietu dalībnieks.

2010. gada 30. novembrī Teodors Liepa-Linde pa tālruni sūtīja sveicienu Vakara jundas un Melnās kafijas vakara dalībniekiem Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijā (LNAA): “Vienmēr palieciet latvieši – uzticīgi savai Latvijai!”

Savā apsveikumā vēstnieks novēlēja: “Jau gadsimtu Jūs esat gājis roku rokā ar tautiešiem, lai cīnītos un saglabātu brīvu Latviju! Man ir patiess prieks, ka saglabājat latviskumu, un novēlu Jums stipru veselību un dzīvesprieku. Lai arī turpmākie gadi ir veiksmīgi un aizraujoši!”

Pieņemot apsveikumu, jubilārs dalījās atmiņās, rādot fotogrāfiju ar skolas izlaidumu 1940. gadā kopā ar Augustu Kirhenšteinu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+