Mobilā versija
-1.9°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
15. jūnijs, 2016
Drukāt

“Teiksma” izdejos stāstu par koncertu aizkulisēm

Foto: Jānis TilčiksFoto: Jānis Tilčiks

Horeogrāfs Jānis Ērglis un scenogrāfs un režisors Reinis Suhanovs radījuši neparastu dejas uzvedumu “Brīdis pirms”, kurš skatītājus ievedīs noslēpumainajā aizkulišu gaisotnē, ļaujot uzzināt, kas notiek mirkli pirms koncerta sākuma, LA.lv pastāstīja “BT1” pārstāve Inese Libere.

Pirmizrāde TDA “Teiksma” izpildījumā gaidāma jau piektdien, 17. jūnijā, plkst. 20 Ķīpsalā.

Jaunuzvedums sniegs privilēģiju skatītājiem ieraudzīt to, par ko pēc koncerta var dzirdēt tikai nostāstus. Visi kopā atklāsim pasauli – pasauli, kura slēpjas aiz kulisēm!

“Aizkulises ir maģiska vieta, kurā satiekas panika un aizmāršība, smiekli un satraukums, mīlestība un laime. Tā ir vieta, kur meitenes rada tēlu, izmantojot grima kārtu, pinot bizes un klusībā lādējoties par līmējamām skropstām. Arī puiša tēls rodas turpat, vēl pēdējo reizi meklējot vainīgo, kurš “savācis manas Latgales bikses?”,” ar uzveduma stāstu un emocijām dalās “Teiksmas” dejotāja Renāte Konstante.

Deju uzvedumā “Brīdis pirms” uzstājas tautas deju ansamblis “Teiksma”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Teiksma”, kā arī piedalās pianists Māris Šērs. Horeogrāfs Jānis Ērglis, scenogrāfs un režisors – Reinis Suhanovs, tērpu māksliniece – Evija Dāboliņa.

Pievienot komentāru

Ideja par īpašo tērpu izveidi deju lieluzvedumam "Māras Zeme" negūst pašvaldību atbalstu (19)17. janvārī notika Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) Izglītības un kultūras komitejas sēde, kurā kā viens no jautājumiem tika skatīts Latvijas Nacionālā kultūras centra ierosinājums par lieluzvedumu "Māras Zeme" un tam nepieciešamajiem tērpiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+