×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
19. oktobris, 2016
Drukāt

Teilāne velta emocionālus atvadu vārdus mirušajam trenerim

fiba.comfiba.com

Latvijas basketboliste Zane Teilāne veltījusi emocionālu vēstījumu traģiski aizsaulē aizgājušajam turku speciālistam Mehmetam Džanam Eztirkam, kurš vadīja spēlētājas iepriekš pārstāvēto Samsunas “Canik” klubu.

Eztirks pirms nepilnām divām nedēļām pārbaudes spēles laikā piedzīvoja sirdslēkmi, pēc kuras ilgstoši gulēja komā, taču ārsti speciālista dzīvību glābt nespēja.

“Šķiet, ka pēdējo reizi runājām vien vakar. Izbaudīju mūsu sarunas, kad dalījies stāstos par savu ģimeni un draugiem, un arī runājām par to, ka brauksi uz Latviju, un jokojāmies, ka palīdzēšu tev šeit atrast sievu,” savā “Facebook” profilā ierakstījusi Teilāne.
“Nespēju noticēt ziņām, ka tevis šajā pasaulē vairs nav. Man sirds pamatīgi skumst. Dzīve ir tik īsa. Cik lieliska persona tu biji. Dusi mierā, mīļais treneri. Pamatīgi pēc tevis ilgošos, un tu nekad netiksi aizmirsts. Paldies, ka ar savu personību padarīji šo pasauli labāku,” noslēdza basketboliste.

Turku speciālists karjeras laikā strādāja arī ar tādiem zināmiem Turcijas klubiem kā Stambulas “Bešiktas”, Edirnes “Edirnespor” un Ordu “Orduspor”.
Jau laikā, kad treneris atradās slimnīcā, “Canik” komanda pagājušajā nedēļā nodrošināja vietu FIBA Eirokausa pamatturnīrā, kur tai nāksies spēlēt arī pret Latvijas čempionēm “TTT Rīga”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+