×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
22. oktobris, 2014
Drukāt

Teilora Svifta bieži saņem nāves draudus

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu dziedātāja Teilora Svifta atklājusi, ka ik dienu esot spiesta ievērot īpašus drošības pasākumus, jo viņai bieži tiekot draudēts ar nāvi vai nolaupīšanu.

24 gadus vecā Svifta ir starp populārākajiem un veiksmīgākajiem mūsdienu mūziķiem.

Intervijā žurnāla “Esquire” novembra numuram Svifta stāsta par slavas ēnas pusi – nepārtrauktajiem draudiem.

“Es ļoti ilgu laiku cīnījos pret miesassargu pavadību, jo augstu vērtēju iespēju dzīvot normālu dzīvi,” atzina Svifta. “Man patiktu vienai pašai pabraukāties ar mašīnu, taču neesmu to darījusi jau sešus gadus. Apsardzei jāpavada mana automašīna. Tas tāpēc, ka liels daudzums vīriešu ir parādījušies manā mājā vai pēkšņi uzradušies manas mammas dzīvesvietā, draudot mani nogalināt, nolaupīt vai apprecēt.”

“Tā ir dīvaina un skumja manas dzīves daļa, par ko cenšos nedomāt. Es cenšos par to pasmieties, jo negribu būt nobijusies. Es negribu dzīvot bailēs. Ja man ir miesassargi, man nav jābaidās,” viņa teica.

“Billboard Hot 100” mūzikas topā pabijušas 60 Sviftas dziesmas, kas ir vairāk nekā jebkurai citai izpildītājai. Dziedātāja ieguvusi septiņas “Grammy” balvas, kā arī viņai pieder rekords par vislielāko digitālo ierakstu pārdošanas apjomu.

Septembrī Svifta tika ierindota slavenību jaunumu žurnāla “People” vislabāk ģērbto zvaigžņu saraksta pirmajā vietā. Viņa arī regulāri ieņem augstu vietu visvairāk pelnošo mūziķu topos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+