×
Mobilā versija
+15°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
10. jūlijs, 2012
Drukāt

Teju 900 studēt gribētāju iesniedz pieteikumus LU un RTU

Foto-LETAFoto-LETA

Gan Latvijas Universitātē (LU), gan Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) šodien, 10.jūlijā, līdz plkst.15 saņemti gandrīz 900 studēt gribētāju pieteikumi, liecina elektroniski vienotajā valsts un pašvaldību portālā “www.latvija.lv” pieejamā informācija.

LU apstiprināti 857 studēt gribētāju pieteikumi. Vislielāko atsaucību patlaban ar 168 pieteikumiem izpelnījusies Humanitāro zinātņu fakultāte, ar 159 pieteikumiem – Ekonomikas un vadības fakultāte un ar 145 pieteikumiem – Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte. Tāpat 87 pieteikumi saņemti studijām Sociālo zinātņu fakultātē un 62 pieteikumi – studijām Juridiskajā fakultātē.

Vispopulārākā LU Humanitāro zinātņu fakultātes programma patlaban ir angļu filoloģijas bakalaura akadēmiskā pilna laika programma ar 31 pieteikumu.

Savukārt RTU apstiprināti 825 studēt gribētāju pieteikumi. Visvairāk jeb 241 pieteikums iesniegts studijām Inženierekonomikas un vadības fakultātē, 175 pieteikumi saņemti studijām Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē, bet 71 iesniegums saņemts studijām Būvniecības fakultātē.

Vispopulārākā RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes programma patlaban ir Muitas un nodokļu administrēšanas bakalaura profesionālā pilna laika programma. Tajā saņemti jau 42 pieteikumi.

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) jau saņēmusi 191 stutēt gribētāja pieteikumu. LLU patlaban visvairāk pieteikumu jeb 47 saņemti studijām dažādās Tehniskās fakultātes programmās.

Portālā “www.latvija.lv” pieejamā informācija liecina, ka līdz plkst.15 Banku augstskolā saņemti 29 pieteikumi, Daugavpils Universitātē – 163, Liepājas Universitātē – 113, Rēzeknes augstskolā – 68, Ventspils Augstskolā – 35 un Vidzemes Augstskolā – 63.

10.jūlijā augstskolās klātienē sākas reflektantu dokumentu pieņemšana studijām 2012./2013. akadēmiskajā gadā.

No šodienas līdz 17.jūlijam reflektanti varēs pieteikties studijām klātienē jebkurā no augstskolu uzņemšanas punktiem, bet tiem, kas pieteikušies elektroniski vienotajā valsts un pašvaldību portālā “www.latvija.lv” pamatstudijām 11 Latvijas augstskolās līdz 17.jūlijam jāierodas augstskolā, lai uzrādītu nepieciešamo dokumentu oriģinālus un apstiprinātu pieteikumu.

Pieteikšanās pamatstudijām Latvijas augstskolu studiju programmās 2012./2013. akadēmiskajam gadam elektroniski sākās jau 2.jūlijā un ilgs līdz 17.jūlijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+