Horoskopi un mistika
Horoskopi

Teju visā tev sekos veiksme! Horoskops 12.augustam0

Dienas noskaņa

Izmanto visus iespējamos līdzekļus un iepazīšanās, lai pārvarētu grūtības. Šodien atrisināsies daudzas problēmas, un tu varēsi skatīties nākotnē, būvēt jaunus plānus. Pacenties nesarunāt svarīgas tikšanās un sapulces rīta stundās. Saspīlētā emocionālā fona dēļ tev būs ārkārtīgi grūti vienoties ar lietišķajiem partneriem un kolēģiem.

Auns

Labvēlīga diena lietišķajiem un uzņēmīgajiem Auniem. Tie, kas darbojas savā biznesā, saņems virkni interesantu priekšlikumu, kas var izraisīt izmaiņas darbībā vai tās atjaunināšanu. Īpaši uzmanīgi jāattiecas pret priekšlikumiem no citiem valsts reģioniem vai ārzemju partneriem – tie nesīs panākumus un ievērojami mainīs tavu likteni uz labo pusi.

Vērsis

Iespējamas profesionālas problēmas. Arī tavi mājinieki var prasīt papildu rūpes – saprast viņu centienus un vēlmes izdodas ne tuvu ne vienmēr. Šodien uzmanīgi ieklausies citu cilvēku argumentos – nav izslēgts, ka tu atteiksies no iepriekšējiem uzskatiem par daudzām lietām.

Dvīņi

Šodien atrisināsies daudzas problēmas, un tu varēsi skatīties nākotnē, būvēt jaunus plānus. Finanšu jomā tev pagaidām būs jāsamierinās ar mazumiņu. Var piekrist dalībai finanšu operācijā, taču tikai uz zināmiem nosacījumiem.

Vēzis

Mīlestības lietās valda neliels pieklusums. Attiecības ar pastāvīgo partneri ir stabilas, līdzenas. Pārmaiņas pašlaik ir mazticamas. Ja ir iespēja, šodienu dzīvesdraugiem labāk pavadīt atsevišķi viens no otra.

Lauva

Nav izslēgts, ka straujā virzība uz mērķi nedaudz piebremzēsies. Pašlaik tev nav izsmeļošas informācijas par notikumiem, tāpēc labāk izveidot savu viedokli par notiekoši. Izmanto visus iespējamos līdzekļus un iepazīšanās, lai pārvarētu grūtības.

Jaunava

Diena simbolizē kolektīvismu, sabiedriskās attiecības. Jaunavas var iegūt iespēju jebkurā situācijā mobilizēt kolektīva dalībnieku kopējo enerģiju. Nosaki savus mērķus un virzienus. Pasludini ideju un kredo, pirms ved aiz sevis cilvēkus. Pretējā gadījumā tu visur veicināsi kolektīva dezintegrāciju.

Svari

Planētu disonanse atklāsies kā konflikti, kurus rada nepareizi saprasti apstākļi, apzināti vai neapzināti meli. Dzīves potenciāls būs ļoti zemā līmenī. Pacenties nesarunāt svarīgas tikšanās un sapulces rīta stundās. Saspīlētā emocionālā fona dēļ tev būs ārkārtīgi grūti vienoties ar lietišķajiem partneriem un kolēģiem.

Skorpions

Turpinās panākumu un lielu perspektīvu periods. Šī diena var būt spilgta un atmiņā paliekoša. Praktiski visā tev sekos veiksme. Ieklausies savā intuīcijā, uzticies tikai pašiem uzticamākajiem un pārbaudītākajiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Daudzus Strēlniekus gaida karjeras kāpums, ja, protams, viņi to vēlēsies. Jebkurā gadījumā ar šķēršļus šajā ziņā viņi nesaskarsies. Šodien pievērs uzmanību savam birojam. Iespējams, tajā ir lietderīgi kaut ko uzlabot.

Mežāzis

Cilvēki ar ātru domāšanu, apķērību, apdomību spēs nopelnīt naudu, bet ekstremālā gadījumā var kļūt pat par ideoloģisku vai garīgu līderi. Izstrādā un apstiprini savus plānus un ievērosi pārsteidzošu lietu: apstākļi piepeši sāks veicināt šo plānu izpildi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena nav labvēlīga liela mēroga darbībai. Daudzi būs koncentrējušies uz darbu, kas ne vienmēr veiksies. Ūdensvīri savai ģimenei uzmanību varēs pievērst tikai šad tad. Kārtība mājoklī tiks ieviesta tikai pirms viesu ierašanās. Nepieņem pārsteidzīgus lēmumus par ģimenes veidošanu. Šodien neplāno nopietnus pasākumus.

Zivis

Iespējams, tev šodien neizdosies sasniegt saprašanos ar kompanjoniem, tāpēc iespējamas neveiksmes biznesā. Labāk neklāsies tiem, kas nolems nodemonstrēt publikai savas zināšanas un spējas. Nebēdājies – tā ir pārejoša parādība. Šodien centies rast kompromisa lēmumus.

LA.lv