×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
2. jūlijs, 2014
Drukāt

“Telavivas pludmale Rīgā” sola kultūras, sporta un kulinārijas piedzīvojumus nedēļas garumā (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 1. līdz 3. augustam Rīgā, Ķīpsalas pludmalē pie Vanšu tilta, notiks vērienīgs un pirmreizējs kultūras, tūrisma un kulinārijas festivāls “Telavivas pludmale Rīgā”, vēsta rīkotāji.

Aicinām rīdziniekus un Rīgas pilsētas viesus, ģimenes ar bērniem, jauniešus, seniorus, uzņēmējus un ikvienu interesentu iepazīt, izzināt un baudīt daudzveidīgo Izraēlas kultūras programmu, daudzu pasaules līmeņa mūzikas grupu un DJ uzstāšanos, dejas līdz rītam, modes šovu, īpašu kulinārijas programmu un degustācijas, bērnu un sporta programmu, deju meistarklases un daudzas citas aktivitātes.

Jau nedēļā pirms festivāla notiks ieskaņas pasākumi dažādās Rīgas vietās – Izraēlas filmu nedēļa kino galerijā “K.Suns”, labdarības koncerts Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, piedaloties labdarības organizācijai “Dr.Klauns” un māksliniekam Talam Kravicam. Tāpat notiks slavena Telavivas šefpavāra un TV zvaigznes meistarklases. Festivāla ieskaņas pasākumu programma tiks papildināta, kā arī ir sagaidāmi flash mob pārsteigumi.

Katra festivāla diena tiks veltīta noteiktām tēmām. Piektdiena, 1. augusts ir veltīts tūrismam un biznesam. Lai veicinātu un stiprinātu tūrisma un biznesa sadarbību starp Rīgu un Telavivu, Latviju un Izraēlu, interesentiem būs iespēja piedalīties semināros, lekcijās, diskusijās, prezentācijās u. c. pasākumos, kuru mērķis ir dalīties zināšanās un pieredzē par tūrisma un biznesa attīstības iespējām, jaunām pieejām un tehnoloģijām. Uzņēmējiem festivāla norises vietā būs iespēja tikties ar partneriem īpašā biznesa kafejnīcā.

Sestdiena, 2. augusts, veltīts kulinārijai un modei. Dienas pirmajā daļā notiks īpašs kulinārijas šovs un meistarklases, kurās piedalīsies šefpavāri no Izraēlas un Baltijas valstīm. Vakarpusē, pirms mūzikas un deju programmas, būs iespēja vērot unikālu modes šovu. Tajā piedalīsies pazīstami apģērbu un rotaslietu dizaineri ar savām kolekcijām no Telavivas un Rīgas. Tāpat dienas laikā notiks lekcija un diskusija par Izraēlas dizainu, kā arī izstāde, prezentējot Šenkaras akadēmijas studentu darbus. Darbi ir īpaši radīti izstādīšanai festivālā, iedvesmojoties arī no Latvijas tradicionālo apģērbu un rotaslietu elementiem, kā arī arhitektūras.

1. un 2. augustā Rīgu sagaida vērienīga vakara mūzikas programma un nakts dejas līdz saullēktam, piedaloties pasaulslavenām Izraēlas grupām, māksliniekiem un dīdžejiem. Piemēram, “Idan Raichel Project”, “Orphaned Land”, “The Shuk”, “Tribal Dance”, Juvala Dajana un grupa, Odeds Kafri, Tals Kravics u. c. pārsteigumi.

Svētdiena, 3. augusts ir festivāla ģimenes diena, kad turpināsies plašā bērnu, sporta un kultūras programma, ēdienu un dzērienu degustācijas, kā arī citas izglītojošas un atpūtas aktivitātes ģimenēm. To laikā varēs aptaustīt īpašās kinētiskās smiltis, apgūt izraēliešu tradicionālās dejas, izdarīt kādu labu darbu kopā ar klauniem no labdarības organizācijas “Dream Doctors” (Izraēla) un “Dr.Klauns” (Latvija) u. c.

Vienlaikus visa festivāla laikā Bērnu un Sporta zonās pludmalē bērniem būs iespēja rotaļāties uz piepūšamajām atrakcijām, ģimenēm un draugiem sauļoties, peldēties un spēlēt vienu no populārākajām sporta spēlēm, kas spilgti raksturo Telavivas pludmales dzīvi – matkot. Tāpat festivāla viesi varēs vērot dažādu sporta veidu paraugdemonstrējumus, spēlēt mini futbolu, volejbolu, šahu, dambreti u. c., kā arī piedalīties brīvo cīņu meistarklasēs.

Telavivas pludmales festivāla programma būs pieejama oficiālajā interneta mājas lapā www.telaviv2014riga.lv, kas līdz festivāla sākumam tiks papildināta. Ieeja festivālā ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … Eiropas Kulturas pilsetas iespeja, paradit un priecaties lidzi Izraelas Tel Avivas, ka Eiropeiskas pilsetas sniegumam …

    … Cerams, ka ta IZRAELA revansesies un uzlugs ari LATVIJU ar savu tradicionalo kulturas labako sniegumu sevi parstavet Izraelas festivalos …!

    … .TAS IR ar noteikumu, ka JA SEIT UN TUR NEPIELAIZ PIEDALITIES OFICIALI TADAM PERSONAM KA ZDANOKAS UN LINDERMANI …

Draugiem Facebook Twitter Google+