×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
29. maijs, 2013
Drukāt

“Tele 2” piedāvā apdrošināt datorus un mobilos tālruņus

LETALETA

Mobilo sakaru operators “Tele2” sadarbībā ar  sabiedrību “Balta” no 28. maija sācis piedāvāt Latvijā līdz šim nebijušu pakalpojumu – mobilo telefonu un datoru apdrošināšanu.

Tagad iedzīvotāji var sevi pasargāt no finansiāliem zaudējumiem un neparedzētiem papildu izdevumiem, ja telefons vai dators tiek nozagts, nolaupīts, netīšām daļēji vai pilnībā bojāts. Tāpat apdrošināšana būs spēkā gadījumos, ja ierīcei bojājumi radīsies bērna nepārdomātas rīcības vai trešo personu ļaunprātīgas dēļ, kā arī dzīvnieku darbības rezultātā.

“Tele2” dati liecina, ka vidēji mēnesī 1400 mobilie telefoni tiek nodoti remontā, 550 – netīšām nozaudēti vai nozagti, savukārt 50 ir neremontējami mitruma vai trieciena rezultātā. Attiecīgi trim mobilajiem operatoriem kopumā šie statistikas dati varētu būt vairāk nekā divas reizes lielāki.

Valsts policijas dati liecina, ka šogad pirmajos četros mēnešos Rīgas reģionā dažādos noziedzīgos veidos ļaundari ir ieguvuši 602 mobilos tālruņus, no kuriem 457 tālruņi tikuši nozagti, savukārt 115 tālruņi – nolaupīti. Ja atsevišķi izdala tikai tā saucamās ielu laupīšanas, kad noziedznieks uz ielas garāmgājējam atņemt viņa mantu, tad 90% šādos gadījumos laupītāji saviem upuriem atņem mobilos tālruņus.

“Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis: “Mūsu veiktā aptauja liecina, ka katrs septītais iedzīvotājs neiegādājas jaunāku viedtelefonu vai planšetdatoru, jo baidās, ka tas netīšām saplīsīs, tiks pazaudēts vai to nozags. Šīs bailes ir saprotamas, jo viedtelefoni un planšetdatori ir finansiāli vērtīgi un kā mūsu ikdienas sabiedrotie tiek lietoti daudz intensīvāk, līdz ar to palielinās arī iespējamība tos netīšām sabojāt, zaudēt vai pat ciest no zagļu uzbrukuma. Priecājamies, ka tagad gan vairāk nekā miljonam “Tele2” un “Zelta Zivtiņa” klientu, gan citu operatoru klientiem varam piedāvāt jau pasaulē atzītu pakalpojumu – mobilo telefonu un datoru apdrošināšanu!”

“Tādas modernās ierīces kā mobilie telefoni un planšetdatori ir kļuvušas par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu, tāpēc šo ierīču apdrošināšana kļūst līdzvērtīga tik ierastām lietām kā mājokļa apdrošināšana un KASKO, kā to varam jau novērot Eiropā un citur pasaulē. Apdrošināšanas galvenā priekšrocība ir iespēja sevi pasargāt, ja pirmā gada laikā pēc ierīces iegādāšanās nākas piedzīvot tādu negadījumu, ko neparedz segt ierīces ražotāja garantija. Arī iestājoties apdrošināšanas gadījumam, ražotāja garantija saglabājas, jo remonts tiek veikts pie sertificētiem partneriem,” skaidro BALTA korporatīvo partneru pārvaldes vadītājs Kaspars Lukačovs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+