×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
26. aprīlis, 2013
Drukāt

„Tele2 Rīgas velomaratons” plāno pulcēt rekordlielu dalībnieku skaitu

7_tele24

“Tele 2 Rīgas velomaratona” rīkotāji cer, ka 2. jūnijā galvaspilsētas ielās varētu doties rekordliels riteņbraucēju skaits, kuru skaits tiek lēsts ap pieciem tūkstošiem. 

Šogad „Tele2 Rīgas velomaratons” notiks jau 30.reizi. Dalībniekiem ir iespēja startēt 90 km garajā SEB sporta distancē, 32 km Tautas distancē un 16 km “Gutta” ģimenes distancē. Pagājušajā gadā velomaratonā piedalījās vairāk kā 4 000 dalībnieku. Šoreiz riteņbraucēju skaits varētu tuvoties 5000.

„Tele2 Rīgas velomaratona” rīkotāji – Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks, „Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs un “Igo Japiņa sporta aģentūras” direktors Igo Japiņš informē, ka 2. jūnijā notiekošā velomaratona starta un finiša zonas būs 11.novembra krastmalā. Pieteikšanās „Tele2 Rīgas velomaratonam” sāksies 29. aprīlī mājas lapā www.velo.lv un „Tele2” apkalpošanas centros.

Igo Japiņš “Igo Japiņa Sporta aģentūra” direktors: „Trešo gadu pēc kārtas sacensību starts tiks dots Krastmalā. Riteņbraucēji šķērsos Dienvidu un Vanšu tiltus. No 29. aprīļa mājas lapā www.velo.lv un „Tele2” apkalpošanas centros sāksies iepriekšējā reģistrācija velomaratonam. Bet no 13. maija pirmdienu vakaros Biķernieku sporta bāzē notiks treniņi, kuros es un Latvijas profesionālākie riteņbraucēji ikvienam palīdzēs apgūt pareizas braukšanas un treniņu iemaņas, lai sagatavotos sacensībām.”

Vadims Baraņņiks, Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs: „Rīgas dome atbalsta velobraukšanu Rīgā un velobraucējus, kas pārvietojas pa galvaspilsētas ielām un piedalās šajās sacensībās. Mēs darīsim visu, lai savlaicīgi pabeigtu remontdarbus krastmalā un trase atbilstu augstākajiem drošības standartiem. Tāpat, domājot par rīdzinieku ērtībām, ar Rīgas domes atbalstu ir tapuši vairāki veloceliņu maršruti, tādējādi veicinot velokultūras attīstību galvaspilsētā. Mēs arī šogad pasniegsim Rīgas domes kausus Tautas distances uzvarētājiem. ”

„Nepārtraukti turpinot attīstību, „Tele2 Rīgas velomaratons” ir kļuvis par centrālo velo notikumu Latvijā un ir apliecinājis sevi arī Eiropas velomaratonu vidū. Novēlu „Tele2 Rīgas velomaratonam” 30.gadu jubilejā šogad sasniegt mērķi – pulcēt 5000 velobraucējus pašā galvaspilsētas sirdī!” saka „Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs, atgādinot, ka puse Latvijas iedzīvotāju, kas ir „Tele2” un „Zelta Zivtiņas” klienti, var reģistrēties ar 20% atlaidi.

Piesakoties velobraucienam no 29.aprīļa līdz 26.maijam, „Tele2” un „Zelta Zivtiņas” klientiem būs iespēja saņemt 20% atlaidi no dalības maksas. Lai iegūtu atlaides kodu, būs jānosūta SMS ar tekstu „VELO” uz numuru 1626. Ar vienu atlaides kodu var pieteikt ne vairāk kā 2 personas. Plašāka informācija par pieteikšanos būs pieejama mājas lapā www.velo.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+