Ekonomika
Bizness

“Tele2” šogad pārdevusi vairāk viedierīču nekā pirms gada0


“Tele 2” veikals.
“Tele 2” veikals.
Publicitātes foto.

Vadošajam mobilo sakaru operatoram “Tele2” 2018. gada pirmajā ceturksnī kāpusi telefonu, planšetdatoru, datoru, kā arī aksesuāru tirdzniecība, tai pieaugot par 18% salīdzinājumā ar 2017.gada pirmo ceturksni. Operators saglabājis arī augstus rentabilitātes rādītājus 35% apmērā, tā portālam “La.lv” atzina “Tele2” Sabiedrisko attiecību konsultante Jūlija Vasiļjeva.

“Uzņēmuma labo rezultātu pamatā ir tas, ka klientiem piedāvājam ērtu, kvalitatīvu un izdevīgu pakalpojumu gan Latvijā, gan ārpus tās. Saglabājot vidējo cenu līmeni “Tele2” tarifu plāniem un vienu no zemākajam cenām “Zelta Zivtiņas” priekšapmaksas un pēcapmaksas tarifiem, jau otro gadu nodrošinām ātrāko mobilā interneta lejupielādes ātrumu Latvijā, ka arī lepojamies ar vienu no modernākajiem un ātrākajiem mobilā interneta tīkliem Eiropā. To spējam panākt, pateicoties efektīvai uzņēmuma darbībai, prasmīgiem ieguldījumiem tīkla infrastruktūrā, kā arī klientu vajadzību apzināšanai, pielāgojot tām piedāvājumu,” uzskata “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Aprīlī publiskotie Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) mērījumi apliecina, ka “Tele2” kārtējo gadu nodrošina ātrāko mobilā interneta lejupielādes ātrumu Latvijā – vidējais ātrums sasniedz 35,06 Mbit/s. “Tele2” kļuva arī par absolūto līderi 4G pārklājuma ziņā, SPRK mērījumu vietās nodrošinot 100% 4G pārklājumu pilsētās un 99,3% pārklājumu lauku apvidos.

Saistītie raksti

2018. gada pirmajā ceturksnī, kopā ar viedierīču un aksesuāru tirdzniecību par 10% pieaug arī uzņēmuma apgrozījums, sasniedzot 29 miljonus eiro. Savukārt investīcijas tīkla infrastruktūrā pirmajos trīs mēnešos ir tuvu 2 miljoniem eiro. Lai vēl vairāk pilnveidotu piedāvātos pakalpojumus, “Tele2” 2018. gada laikā tīkla infrastruktūrā ieguldīs teju 11 miljonus eiro.

“Tele2″ ir daļa no ”Tele2 AB” grupas, kas ir viens no straujāk augušajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Eiropā. “Tele2 AB” grupai ir 17 miljoni klientu astoņās valstīs. “Tele2” ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

LA.lv