Ekonomika
Bizness

“Tele2” turpina izaugsmi. Kas to sekmē, atklāj kompānijas vadītājs0


“Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.
“Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.
Publicitātes foto

Mobilā interneta attīstība, klientu pieaugums biznesa segmentā un labie iekārtu un aksesuāru pārdošanas rezultāti ļāvuši mobilo sakaru operatoram “Tele2” turpināt izaugsmi arī 2018. gada trešajā ceturksnī.

“Tele2” apgrozījums pirmajos deviņos mēnešos sasniedzis 92,6 miljonus eiro, kas ir par 7% vairāk nekā pērn šajā periodā.

Šogad deviņos mēnešos par 9% palielinājušās arī “Tele2” veiktās investīcijas, salīdzinot ar pagājuša gada attiecīgo laika periodu, jo uzņēmums turpina investēt 4G mobilā tīkla infrastruktūrā, palielinot tā kapacitāti visā Latvijas teritorijā, kā arī aktīvi strādājis, lai būtu soli tuvāk 5G tīkla izvēršanai.

Iepriekš veiktās investīcijas un realizētās pārmaiņas ir nesušas augļus. “Tele2” ir nostiprinājis savas pozīcijas kā mobilo sakaru operators, kas nodrošina saviem klientiem ātru mobilā interneta lejupielādes ātrumu Latvijā, kā arī uzņēmums kļuvis par līderi 4G pārklājuma ziņā.

Apgrozījuma un peļņas pieaugumu šogad sekmējis arvien augošais mobilo datu patēriņš, kā arī telefonu, datoru un citu viedierīču tirdzniecības pieaugums par aptuveni 20%.

“Uzvarot regulatora izsolē, šobrīd esam arī vislabākajās pozīcijās starp operatoriem, lai pirmie saviem klientiem varētu nodrošināt 5G tīkla sniegtās iespējas,” par paveikto stāsta “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

“Tele2” bruto peļņas rentabilitāte arī saglabājusies ļoti augstā līmenī un deviņos mēnešos sasniegusi 36,8%, kas liecina par labu uzņēmuma darbības efektivitāti un ļauj droši raudzīties uz “Tele2” attīstību arī turpmāk.

“Apgrozījuma un peļņas rādītāju dinamika liecina, ka esam labi pielāgojušies Latvijā valdošajiem konkurences apstākļiem, spējot piedāvājot kvalitatīvus un pieejamus pakalpojumus,” atzīmē Vancovičs.

“Tele2” turpinās šo virzienu, lai arī nākotnē varētu lepoties ar apmierinātiem klientiem, labi strādājošu infrastruktūru un teicamiem rezultātiem, saka Vancovičs.

“Tele2” ir mobilo sakaru operators, kura klienti ir gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju. Uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, “Tele2” nodrošina Latvijā 4G tīkla pārklājumu, kas ir pieejams 99% iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Kopš “Tele2” dibināšanas kapitālieguldījumi sakaru tīkla infrastruktūrā un klientu servisā pārsnieguši 260 miljonus eiro.

“Tele2” ir daļa no “Tele2 AB” grupas, kas ir viens no straujāk augušajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Eiropā. “Tele2 AB” grupai ir 17 miljoni klientu astoņās valstīs. “Tele2” ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

LA.lv