×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
14. janvāris, 2013
Drukāt

Telefonkrāpnieki no kundzes gados izkrāpj 1500 eiro

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Daugavpilī vairākas personas telefoniski gados vecākai kundzei izkrāpušas 1500 eiro jeb aptuveni 1054 latus, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne.

Telefonkrāpnieki no 78 gadus vecās sievietes naudu izkrāpuši, viņai stāstot par it kā mazdēla izraisītu ceļu satiksmes negadījumu.

Veicot izmeklēšanu par krāpšanu personu grupā, Daugavpilī policijas darbinieki aizturējuši 1989.gadā dzimušu vīrieti, kurš agrāk tiesāts par mantiskiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Pārejie krāpnieki vēl nav notverti.

Policija bieži brīdina gados vecākus cilvēkus nebūt lētticīgiem, kad no viņiem mēģina izvilināt naudu, bieži kā iemeslu minot tuvinieka izpestīšanu no nepatikšanām. Telefonkrāpnieku guvums ir dažāds, sākot no pārdesmit līdz pat vairākiem tūkstošiem latu.

Viens no pēdējiem telefonkrāpšanas gadījumiem noticis Mālpilī, kur kāds iedzīvotājs noticējis telefonā saņemtajai īsziņai, ka viņš ir laimējis divus miljonus ASV dolāru. Cietušais zaudējis vairākus simtus latu, ko pārskaitījis formalitāšu nokārtošanai, lai saņemtu lielo laimestu. Kad pieprasīti pieci tūkstoši dolāru, viņš sapratis, ka tiek muļķots.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+