Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
16. jūnijs, 2016
Drukāt

“Baltcom” vaino “Lattelecom”plaģiātismā (5)

Baltcom kolāža Baltcom kolāža

Telekomunikāciju uzņēmums “Baltcom” saredz, ka “Lattelecom” klaji kopējis tās reklāmas kampaņu. Gadījumā, ja “Lattelecom” šo kampaņu nepārtrauks, “Baltcom” gatavos iesniegumu, lai vērstos tiesā, informēja uzņēmumā.

Interaktīvās televīzijas papildpaku kampaņa, kuru “Lattelecom” uzsācis 9. jūnijā, ir identiska “Baltcom” uzsāktajai reklāmas kampaņai turpat mēnesi iepriekš – 16. maijā. “Lattelecom” klaji kopē gan izmantoto vizuālo valodu, gan radošo pieeju, gan “Baltcom” zīmola elementus. Konkrēto vizuālo valodu “Baltcom” izmanto jau vairāk nekā gadu.

“Lattelecom” reklāmas kampaņā izmantotie elementi ir acīmredzams “Baltcom” reklāmas plaģiāts. Kampaņa ir identiska teju viens pret vienu. Ilgāku laiku ar šādu praksi nodarbojās mazie tirgus spēlētāji, tāpēc liels pārsteigums, ka to praktizē arī agrākais tirgus monopolists. Šķiet, telekomunikāciju jomā kopēšana kļuvusi par jaunu tendenci. Tomēr, ja notikušais ir tikai konkurenta radošu ideju iztrūkuma rezultāts, esam gatavi dalīties, – mums to ir daudz,” notikušo komentē “Baltcom” valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Salaspilī trūkst konkurences, lattelecom monopols, Baltcom internetu un tv nepiedāvā, tā ka tās reklāmu kopēšanas Salaspilij labumu nedod – tādu piedāvājumu pat sañēmuši neesam

  2. Kas Lattelecom nevar noalgot reklāmas aģentūru?

  3. Nav īsti vērts maksāt par to lattelekomu. Īpašī, ja viņu internets nav ātrākais

  4. Lattelecom kārtīgi sūkā ar savām reklāmām pirms klientu apmaksāta arhīva. Grib 2x nokāst naudu

  5. Lattelecom, jūs gadījumā neesat meļi? Kurā kanālā tieši rādat Fizruku? TNT ir tikai Baltcom….

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+