×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. jūnijs, 2016
Drukāt

“Baltcom” vaino “Lattelecom”plaģiātismā (5)

Baltcom kolāža Baltcom kolāža

Telekomunikāciju uzņēmums “Baltcom” saredz, ka “Lattelecom” klaji kopējis tās reklāmas kampaņu. Gadījumā, ja “Lattelecom” šo kampaņu nepārtrauks, “Baltcom” gatavos iesniegumu, lai vērstos tiesā, informēja uzņēmumā.

Interaktīvās televīzijas papildpaku kampaņa, kuru “Lattelecom” uzsācis 9. jūnijā, ir identiska “Baltcom” uzsāktajai reklāmas kampaņai turpat mēnesi iepriekš – 16. maijā. “Lattelecom” klaji kopē gan izmantoto vizuālo valodu, gan radošo pieeju, gan “Baltcom” zīmola elementus. Konkrēto vizuālo valodu “Baltcom” izmanto jau vairāk nekā gadu.

“Lattelecom” reklāmas kampaņā izmantotie elementi ir acīmredzams “Baltcom” reklāmas plaģiāts. Kampaņa ir identiska teju viens pret vienu. Ilgāku laiku ar šādu praksi nodarbojās mazie tirgus spēlētāji, tāpēc liels pārsteigums, ka to praktizē arī agrākais tirgus monopolists. Šķiet, telekomunikāciju jomā kopēšana kļuvusi par jaunu tendenci. Tomēr, ja notikušais ir tikai konkurenta radošu ideju iztrūkuma rezultāts, esam gatavi dalīties, – mums to ir daudz,” notikušo komentē “Baltcom” valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Salaspilī trūkst konkurences, lattelecom monopols, Baltcom internetu un tv nepiedāvā, tā ka tās reklāmu kopēšanas Salaspilij labumu nedod – tādu piedāvājumu pat sañēmuši neesam

  2. Kas Lattelecom nevar noalgot reklāmas aģentūru?

  3. Nav īsti vērts maksāt par to lattelekomu. Īpašī, ja viņu internets nav ātrākais

  4. Lattelecom kārtīgi sūkā ar savām reklāmām pirms klientu apmaksāta arhīva. Grib 2x nokāst naudu

  5. Lattelecom, jūs gadījumā neesat meļi? Kurā kanālā tieši rādat Fizruku? TNT ir tikai Baltcom….

Draugiem Facebook Twitter Google+