Reklāmraksti

Telekomunikāciju operators BALTICOM pirmais Latvijā raidīs kanālus ULTRA HD kvalitātē0

Balticom klientiem šonedēļ uzsākta pirmā oficiālā televīzijas kanāla raidīšana ULTRA HD kvalitātē.

2014. gadā Eiropas tirgū ienāca televizori, kuri atbalsta ULTRA HD izšķirtspēju. Televizoriem piemīt laba akustika, lielisks dizains un HEVC kodekss 4K kvalitātes raidīšanai. Kopā ar šo televizoru parādīšanos Latvijas tirgū, radās arī jautājums – kādi kanāli Latvijā atbilst ieviesto televizoru kvalitātei? 2014. gadā atbilde bija nepārprotama – nekādi. Bija nepieciešami vēl 4 gadi, lai Latvijā oficiāli ienāktu pirmais ULTRA HD kanāls – Insight TV.

Insight UHD ir Nīderlandē bāzēts televīzijas kanāls, kurš strādā pēc Eiropā arvien izplatītākas prakses – “Ad-free”- bez reklāmām.

Kanālu varēs skatīt kompānijas “Balticom” klienti, kuriem ir pieslēgta digitālā televīzija un jaunākās paaudzes televizori, kuri atbalsta ULTRA HD izšķirtspēju. Augstāka kvalitāte skatītājus priecēs ar kristāldzidru attēlu un izcilu izšķirtspēju, ļaujot pilnībā izbaudīt televīzijas priekšrocības, un, iespējams, Jūsu nesen iegādāto, jaudīgo TV!

Dmitrijs Beļajevs, Balticom Televīzijas departamenta vadītājs: ”Mums ir liels prieks un gandarījums Latvijā skatītājiem ieviest televīzijas skatīšanos augstākā līmenī – ULTRA HD kvalitāte spēj pārraidīt 8.3 miljonus pikseļu! Jau šobrīd cītīgi strādājam pie tā, lai piesaistītu vēl 2 kanālus ar šādu kvalitāti.”

Ņemot vērā arī Latvijas sasniegumus, esot TOP augšgalā pēc interneta ātruma rādītājiem pasaules valstīs, šis ir uzskatāms kā liels sasniegums Latvijas tehnoloģiju un telekomunikāciju vidē, kas kārtējo reizi pierāda Latvijas tehnoloģiju attīstību augsto līmeni.

LA.lv