×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
13. novembris, 2014
Drukāt

Televīzija atvainojas. Gādās jaunu tehniku (11)

Foto - LETAFoto - LETA

Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu vienības piedalās Lāčplēša dienai veltītā militārā parādē Brīvības pieminekļa laukumā.

Kāpēc Lāčplēša dienā LTV1 neparādīja militāro parādi  pie Brīvības pieminekļa, kā pro­grammā bija paredzēts, bet tiešraide pēkšņi tika pārtraukta? Kāpēc LTV neatvainojās skatītājiem? Un kas tiks darīts, lai nākotnē tik nepatīkamu pārsteigumu vairs nebūtu? Benita Madonā, Andris Vilcāns Preiļos un Austra Rīgā

Pirmā informācija, ko uzzināju, piezvanot uz Latvijas Televīziju, bija: “Nobruka galvenā pults.” Bet LTV komunikācijas speciāliste Agita Pudule atsūtīja atbildi, kurā atvainojas skatītājiem par sagādātajām neērtībām. Viņa raksta: “Tehniskas kļūmes dēļ otrdien tika pārtraukta LTV tiešraide no militārās parādes pie Brīvības pieminekļa. LTV jau publiski atvainojās skatītājiem Dienas ziņu raidījuma laikā, kā arī izmantojot sociālos tīklus. 2015. gadā LTV prioritāte būšot jaunu tehnoloģiju ieviešana un esošo tehnikas vienību atjaunināšana.”

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Zolitūdes turpinājums, tikai citā nozarē! Tāda pati bezatbildība, tikai bez cilvēku upuriem. Tur nobruka dzelzbetona paneļi uz cilvēku fizisko miesu, te nobruka TV galvenā pults uz cilvēku garīgo miesu! Un tas viss pēc gada runāšanas un prezidenta stāstīšanas, ka situācija tagad mainījusies. Nekas nav mainījies!

 2. Vai tiešām Latvijā viss ir tik sliktā stāvoklī, ka tā var notikt, tiešām, ja salidzina ar Padomju laikiem-neka mums nebija-bet tv propaganda stradaja nevainojami! Un jagodigi dzivoju ārzemēs, sekoju lidzi latvijas ziņām un tur reali nav ko skatities nekādu patriotisku raidijumu kas paceltu latviesos patriotismu utt, viss notiek kautka jēli un pierasti. Panorama un tie visi informativie raidijumi ari bija tiesi tadi pasi 20-30 gadus atpakal! Pamacieties no krievijas tv ka propagandet patriotismu un visu citu kas musos vel ir saglabajies! Paldies!

 3. Tā notiek ja atbildīgā amatā strādā nejēga.

 4. Kāpēc nekad nekas nenobrūk,kad zilais Streips LTV1 propagandē homoseksuālismu un ar naidu un putām uz lūpām gāna tos,kas viņam nepiekrīt?

 5. Dievkalpojuma translēšana šodien bija briesmīga. Skaņa bija tik nekvalitatīva, ka pienācās izslēgt un kārtējo reizi pukoties uz LTV1

 6. Jums viss bruks un lūzīs, kamēr valstī būs tāds daudzums nodevēju un ienaidnieku. Bļa..j, pamodušies, nezinīši saules pilsētā. LABRĪT, aunu bars.

 7. Ir TIKAI viens vērtējums: ĻOTI SLIKTI!!!!!!!!!!! Ir JĀBŪT plānam “B”! ATKAL NEBŪS VAINĪGO!???????? Padomju laikā (DIEMŽĒL!?) TV šefs un CITI ATBILDĪGIE KADRI jau sen vairs nebūtu savā amatā kopš 12. novembra…Atvainošanās ir kaķim zem astes! PATURIET SAVIEM BĒRNIEM, NEVIS LATVIEŠU TAUTAI!!! BEZ riebeklībām iztikt NEVAR burtiski nevienu svētku reizi!!! KĀDA SAGADĪŠĀNĀS???????????

 8. Neticu šiem TV-1 funkcionāru stāstiem: “Nobruka galvenā pults!”. Zinu, ka ir dublējošas un
  pārvietojamas iekārtas un ierīces, ko izmanto tādos gadījumos. Tas labi parāda to bezatbildības līmeni, kas mūsu valstī visai izplatīts ne tikai TV jomā. Padomju laikā ripotu galvas un amati, bet te uz kļūmes rēķina attaisno jebkādu nolaidību. Vienkārši pasmejas par tautu:”Nu neparādīja un kas, gādāsim jaunu tehniku!” Līdz nākošai “tehniskai kļūmei”!

 9. … Neticami …!

 10. Kad rāda Kremļa parādes nenobirst neviens taimkods un vai tā ir taisnība ka tie kodi nobirst tikai šādās Latvijas dienās?

 11. Sazvērestības teorija…, horizontălais taimkods…, sauciet kā gribiet, bet šī ir LTV izgāšanās, par kuru vēl runās ilgi šodienas ğeopolitisko notikumu kontekstā… . Vai tiešām nebija plāns B. Piem.rezerves iekārtas…

Draugiem Facebook Twitter Google+