Tehnika

Televīzijas pārraides varēs gan “šērot”, gan “laikot”! 16

Foto – Shutterstock

Pēc publikācijas “Četri jauni TV izklaides produkti – ar vilšanās pēcgaršu” portāls LA.lv saņēma vairākus lasītāju jautājumus par jauno televīziju iespējām.

Kazha: “Kā sanāk – ja man jau ir televizors ar “Android” operētājsistēmu – vai tad es varēšu uz tā uzinstalēt “LMT” viedtelevīziju un lietot bez liekas kastītes un pults?”

Sancho, “Iegadījos starp tiem, kas testē “LMT viedtelevīziju. Kopumā nav slikti, pārsteigums par interneta kvalitāti, kas sākotnēji radīja bažas, jo mājās jau ir vairāki pēc “trafika” kāri lietotāji. Kā jau “beta” versijai ir dažādas sīkas problēmiņas, taču būtu dīvaini, ja testētu produktu, kam testus nevajag. Dīvaini šķiet, ka nav realizēts kāds balsošanas, “laikošanas”, rekomendēšanas serviss. Ieteiktu pievienot “IMDB” kontu esošajam TV kontam, jo tas ļautu balsot ar zvaigznītēm un saņemt žanram atbilstošas rekomendācijas. Tā tas darbojas “IMDB” sistēmā. Citādi visas rakstā aprakstītās sistēmas būtībā ir tikai krāmu kastes, kur pašai jātērē laiks un jāmēģina izrakt kādu iepriekš neredzētu un nezinātu filmu.”

Par lasītāju ieteiktajiem uzlabojumiem un “Android” operētājsistēmas skaidrojumu, sazinājos ar “Latvijas Mobilais telefons” preses sekretāri Elīnu Lideri. Viņa norādīja, ka “LMT” viedtelevīziju veido kopā ar saviem klientiem, balstoties uz viņu ieteikumiem un atsauksmēm izmēģinājuma periodā, lai izveidotu lietotājiem maksimāli ērtu, draudzīgu un inovatīvu viedtelevīzijas platformu.

“Runājot par konkrētajiem jautājumiem, varu apstiprināt, ka pie abām šīm iespējām jau tiek strādāts un lietotājiem tās ar laiku būs pieejamas. Televizoros ar “Android” operētājsistēmu varēs instalēt “LMT Mājas televīziju” un lietot bez papildu “kastītes”. Arī sociālā funkcija – dalīšanās un “laikošana” būs pieejama. Mēs izskatām arī iespēju pievienot kādu starptautisku filmu un seriālu vērtēšanas sistēmu,” sacīja E. Lidere.

Saistītie raksti
LA.lv