×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
13. septembris, 2016
Drukāt

Televīzijas pārraides varēs gan “šērot”, gan “laikot”! (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pēc publikācijas “Četri jauni TV izklaides produkti – ar vilšanās pēcgaršu” portāls LA.lv saņēma vairākus lasītāju jautājumus par jauno televīziju iespējām.

Kazha: “Kā sanāk – ja man jau ir televizors ar “Android” operētājsistēmu – vai tad es varēšu uz tā uzinstalēt “LMT” viedtelevīziju un lietot bez liekas kastītes un pults?”

Sancho, “Iegadījos starp tiem, kas testē “LMT viedtelevīziju. Kopumā nav slikti, pārsteigums par interneta kvalitāti, kas sākotnēji radīja bažas, jo mājās jau ir vairāki pēc “trafika” kāri lietotāji. Kā jau “beta” versijai ir dažādas sīkas problēmiņas, taču būtu dīvaini, ja testētu produktu, kam testus nevajag. Dīvaini šķiet, ka nav realizēts kāds balsošanas, “laikošanas”, rekomendēšanas serviss. Ieteiktu pievienot “IMDB” kontu esošajam TV kontam, jo tas ļautu balsot ar zvaigznītēm un saņemt žanram atbilstošas rekomendācijas. Tā tas darbojas “IMDB” sistēmā. Citādi visas rakstā aprakstītās sistēmas būtībā ir tikai krāmu kastes, kur pašai jātērē laiks un jāmēģina izrakt kādu iepriekš neredzētu un nezinātu filmu.”

Par lasītāju ieteiktajiem uzlabojumiem un “Android” operētājsistēmas skaidrojumu, sazinājos ar “Latvijas Mobilais telefons” preses sekretāri Elīnu Lideri. Viņa norādīja, ka “LMT” viedtelevīziju veido kopā ar saviem klientiem, balstoties uz viņu ieteikumiem un atsauksmēm izmēģinājuma periodā, lai izveidotu lietotājiem maksimāli ērtu, draudzīgu un inovatīvu viedtelevīzijas platformu.

“Runājot par konkrētajiem jautājumiem, varu apstiprināt, ka pie abām šīm iespējām jau tiek strādāts un lietotājiem tās ar laiku būs pieejamas. Televizoros ar “Android” operētājsistēmu varēs instalēt “LMT Mājas televīziju” un lietot bez papildu “kastītes”. Arī sociālā funkcija – dalīšanās un “laikošana” būs pieejama. Mēs izskatām arī iespēju pievienot kādu starptautisku filmu un seriālu vērtēšanas sistēmu,” sacīja E. Lidere.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Dārgā LA, ir jabūt kaut kādam līmenim, lai laistu cilvēku rakstīt.
    Jums taču ir daudz labu autoru. kādeļ ļaujat sevi sādi blamēt un laižat nost latiņu.

  2. Katastrofāla valoda virsrakstā. Vēl līdz sim nesaprotu, tā ir ironija vai kāda izjokošana vai eksperiments uz sabiedrības reakciju, ka laikraksta tiek publicēti sādi nevārdi?
    Reizēm tie sīkaļas ir jaatgriež realitāte. Viņi kaut kur aizdreifē. un nebūt neesmu ome, bet 30-gadniece.
    Raivim arī LR ar intonāciju nav kaut kas kārtībā.
    “Zurnālistiem” dažam labam vajadzētu riktīgu Spartas audzināšanu iziet. Lumpenizējamies..

Draugiem Facebook Twitter Google+