×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
2. oktobris, 2016
Drukāt

Televīzijas šovā “Mana dziesma” dāmas pārākas pār kungu komandu

Publicitātes foto. Raidījuma vadītājiPublicitātes foto. Raidījuma vadītāji

Sestdienas vakarā LTV1 ēterā bija skatāms pirmais no 12 Latvijas Televīzijas muzikālās spēles “Mana dziesma” raidījumiem, kurā dalībnieku lomās iejutās sešas LTV ētera personības.

Dagmāras komandā spēlēja žurnāliste Aija Kinca, Kultūras ziņu vadītājs Eva Ikstena un “Supernova” vadītāja Ketija Šēnberga. Savukārt kungu komandas godu ar Intaru Rešetinu priekšgalā aizstāvēja “Rīta Panorāmas” vadītājs Gusts Kikusts, “V. I. P.” vadītājs Uģis Joksts, kā arī Ingus Ulmanis, kurš vada raidījumu “4. studija”.

Pirmais “Mana dziesma” raidījums bija veltīts Imanta Kalniņa mūzikai. Cīņa par punktiem bija nopietna, taču spēles dalībnieki izrādīja arī koleģialitāti – brīdī, kad kungu komanda aizmirsa vienu no izskanējušajām Imanta Kalniņa kompozīcijām, trāpīgais Aijas Kincas komentārs par vidējo latviešu vīriešu attiecību garumu Uģim Jokstam palīdzēja atcerēties dziesmas nosaukumu “Viņi dejoja vienu vasaru”. Dagmāra spēles gaitā novērtēja ne tikai kungu komandas sniegto atbilžu precizitāti, jociņus un dzelžaino loģiku, sniedzot atbildes, bet arī “Rīta Panorāmas” vadītāja Gusta Kikusta horeogrāfiju, kuru viņš demonstrēja laikā, kad grupa izpildīja Kalniņa radītās leģendārās melodijas. Viņa ierosināja kungu komandai izveidot plastisko trio, kam Intars izdomāja nosaukumu “Pliks ilustratīvisms”.

Nākamajā sestdienā, 8.oktobrī, “Mana dziesma” spēles laukumā tiksies citi dalībnieki, kuri izspēlēs spēli par leģendārās grupas “Jumprava” dziesmām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+