×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
18. februāris, 2013
Drukāt

Tēlniecības vecmeistara Aivara Gulbja jaunākie darbi Rīgas Mākslas Telpā

foto - publicitātesfoto - publicitātes

No 22. februārā līdz 24. martam Rīgas Mākslas Telpas Intro zālē būs skatāma tēlnieka Aivara Gulbja jaunāko darbu personālizstāde „Mežs, mežs…”.

Izstādes  kuratore Inga Šteimane stāsta:
„Aivara Gulbja jauno darbu personālizstādē „Mežs, mežs…” nepārprotami apliecina savu formu, stilu un domu: modernists, romantiķis un telpas filozofs, kas meklē telpas harmoniju tās bezgalībā. Jaunās skulptūras, kas tapušas 2012. un 2013. gadā, ir metāla locījumi un tādejādi turpina 2005. gada personālizstādes „Nav sākuma un nav beigu” konstruktīvistiskās pasāžas. Aivara Gulbja stila apburošākā iezīme ir modernisma abstrakto sistēmu savienojums ar siltu, juteklisku enerģiju. Romantiskā stīga ieskanas stāsta esejiskajā atvērtībā – mežs, mežs… „

„Mežs, mežs…” ir Aivara Gulbja sestā personālizstāde, kas tiek rīkota tēlnieka astoņdesmitās jubilejas gadā. Šīs izstādes iecere radusies 2011. gadā un īstenota, pateicoties Kultūrkapitāla fonda atbalstam.

Aivars Gulbis beidzis Latvijas Mākslas akadēmijas Tēlniecības nodaļu, divdesmit gadus vadījis Latvijas Mākslinieku savienības Tēlnieku sekciju. Viņa darbi iepirkti Valsts Tretjakova galerijā Maskavā, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja krājumā, Latvijas Mākslinieku savienības krājumā un privātkolekcijās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+