Reklāmraksti

Tematiskā avīze – izsmeļoši par ikvienu tematu0

Publicitātes attēls

Vai zināt situāciju, kad veicot šķietami zināmu darbu, rodas jautājums, bet nezini kur meklēt atbildi? Ikdienas dzīvē daudzkārt jāsaskaras ar darbiem, kuru veikšanu nevēlamies uzticēt profesionālim, jo tas ir gan dārgi, gan laikietilpīgi.

Latvijas Avīzes Tematiskā avīze ir vienmēr vērtīga, praktiska un dažāda, kur katru mēnesi gūt daudz noderīgas informācijas par kādu noteiktu tēmu. Jau vairāk nekā 20 gadu laikā par daudzām īpaši interesējošām tēmām esam rakstījuši vairākkārt, taču ik pa laikam pievēršamies arī kādam vēl neizpētītam tematam. Tā kā konkrētajai tēmai allaž veltīts viss izdevums, aplūkojam to visos sīkumos.

Visbiežāk lasītāji interesējas par dārzkopību, kulināriju, veselības stiprināšanu, astroloģiju un astronomiju, taču labprāt iepazīstas arī ar tūrisma maršrutiem.

Tematisko avīžu autori un konsultanti ir labākie Latvijas speciālisti. Tajās atrodamie padomi nenoveco. Pastāvīgajiem lasītājiem ir iespējams izveidot savu praktisko izdevumu arhīvu, lai nepieciešamības gadījumā būtu kur ieskatīties un atsvaidzināt zināšanas.

Dārzkopībai veltītajos izdevumos daudz vērtīga atrod gan iesācēji, gan tie, kas sēj un stāda jau daudzus gadus. Mazdārziņu īpašniekiem lielisks padomdevējs ir Tematiskā avīze Sēja un raža, kuru izdodam katru gadu oktobrī. Šis izdevums palīdz nākamajā gadā nepalaist garām ik nedēļu veicamos darbus, uzzināt, kuras dienas tiem ir vairāk un mazāk labvēlīgas, kā arī neaizmirst apsveikt vārda dienu gaviļniekus, jo tas vienlaikus kalpo arī kā kalendārs.

Pieredzējusī agronome, biodinamiskās lauksaimniecības pārzinātāja Ārija Rudlapa ik gadu sniedz noderīgus ieteikumus, kurus vērts paturēt prātā un pārbaudīt savās vagās un dobēs.
Savukārt, lasot astronomijai un astroloģijai veltīto avīzi, kas tradicionāli iznāk novembrī, uzzināsiet, kas nākamajā gadā gaidāms gan jūsu horoskopa zīmes pārstāvjiem, gan sabiedrībai kopumā, kā arī citu ar zvaigžņu ceļiem saistītu informāciju.

Saistītie raksti

Lai Tematisko avīzi nenāktos ik mēnesi meklēt preses tirdzniecības vietās, labāk to abonēt un saņemt savā pastkastītē. Ja jūsu dzīvesvietas tuvumā tādu nav daudz, tas būs drošākais veids, kā tikt pie sava kārotā izdevuma.

Tematiskās avīzes var iegādāties grāmatnīcās. Izdevīgi ir pirkt izdevniecības Latvijas Mediji Grāmatu mājā Rīgā, Dzirnavu ielā 21, kā arī pasūtīt internetā veikals.la.lv.

LA.lv