handball.lv

“Tenax” pret Minskas SKA neglābj arī savas sienas Dobelē 0

Baltijas handbola līgas ceturtdaļfinālā Latvijas čempioni Dobeles “Tenax” ar 32:33 un xx zaudēja Minskas “SKA” komandai.
Baltijas līgas nolikums paredz, ka visas spēles jāaizvada Baltijas valstīs, tādēļ ceturtdaļfinālā dobelnieki ieguva sava laukuma priekšrocības pat neraugoties uz to, ka regulārajā sezonā savā grupā palika ceturtie, bet Minskas “SKA” – pirmie. Šoreiz savas sienas neglāba par neraugoties uz faktu, ka “SKA” atbrauca ar ievērojamiem iztrūkumiem sastāvā. Deviņi minskiešu spēlētāji bija aizņemti Baltkrievijas U-20 izlasē.
Minskas “SKA” ir Baltijas līgas čempioni un tāpat bija favorīti, ko apliecināja arī laukumā. Cerību uz labvēlīgu iznākumu divu spēļku summā deva pirmās spēles izskaņa, kad “Tenax” sarīkoja iespaidīgu pakaļdzīšanos un no 15:23 panāca 32:33.
Līdzīgs turpinājums otrajā spēlē nenotika, “SKA” atkal uzvarēja pirmo puslaiku (11:16) un pārliecinoši kontrolēja cīņas gaitu. “Tenax” vēlreiz izdevās uzvarēt otro puslaiku, tomēr pacīnīties par uzvaru abu spēļu summā neizdevās – 27:31.
Divas citas Latvijas komandas – Rīgas “Celtnieks” un “Ogre/Miandum” – sacensības beidza pēc grupu turnīra.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns

BALTIJAS HANDBOLA LĪGA
Ceturtdaļfināls
Dobeles “Tenax” – Minskas “SKA” 32:33
(12:17). Kreicbergs 10/1, Lielais 8, Straume, Politers pa 3, Bilkštis, Ērmanis, Blūms, Horvatovičs pa 2.
Dobeles “Tenax” – Minskas “SKA” 27:31 (11:16). Lielais 7, Kreicbergs 6, Politers 4, Ērmanis 4, Straume 2, Blūms 2, Hovratovičs 1, Bilkštis 1.