×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
17. janvāris, 2018
Drukāt

Tenerifē noslīkuši divi Latvijas pilsoņi (10)

Tenerife_007_VS

Tenerifē, Spānijas Kanāriju salās, pagājušajā svētdienā, peldoties vētrainā jūrā, noslīkuši divi Latvijas pilsoņi, vēsta Spānijas mediji.

Sākotnēji tika ziņots, ka bojāgājušie ir lietuvieši, taču vēlāk Spānijas policija apliecināja, ka noslīkuši Latvijas pilsoņi.

Agrā svētdienas pēcpusdienā Spānijas glābšanas dienests saņēmis ziņu par četriem okeānā slīkstošiem cilvēkiem.

Kā raksta izdevums “Islandconnections.eu”, divi vīrieši un sieviete no krasta pamanījuši slīkstošu vīrieti un ielēkuši ūdenī, lai mēģinātu viņu glābt, taču arī paši nonākuši briesmās. Kad nelaimes vietās ieradies glābēju helikopters, tas izcēlis no viļņiem un nogādājis krastā divus vīriešus, kuri jau bijuši bez samaņas, taču mēģinājumi viņus atdzīvināt bijuši neveiksmīgi.

Pēc tam helikopters uzņēmis abus pārējos – 36 gadus vecu vīrieti un 37 gadus vecu sievieti. Abi nogādāti slimnīcā, kur viņiem konstatēta ķermeņa atdzišana un nobrāzumi.

Spānijas meteoroloģiskais dienests iepriekš tika brīdinājis par stipru vēju un lieliem viļņiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Tā gan!> Anonymous Atbildēt

    Jā, jā , visiem aizliegt, lai tautai mute ciet!! Tad, lai nepublicē TV tādu nekvalitatīvu ziņu, tad nebūs nekvalitatīvi komentāri!Vai tad ne tā?

  2. Vai tiešām cilvēciski ir ļaut “komentēt” šādu ziņu?! Visu cieņu tvnetam, kas neļauj idiotiskiem radījumiem piemēslot publisko telpu.

  3. Biezie dabū savu…

    • Nav jábút biezam lai atpústos Tenerifé. Braucu uz Los Christianos katru gadu decembrí jau 9 gadus pèc kártas. Nekáda biezá neesmu. Lai pavadítu 2 nedèlas 2 istabu dzívoklí ar jumta terasi pietiek ar 2 – 3000 €. Vidèjais laucinieks to var mierígi atlauties un baudít vasaru decembrí.

  4. Tenerife.Tas ir pie Ķemeriem vai?

  5. Vai būtu ļoti liela problēma,ja publicētu cilvēku vārdus,uzvārdus? Tad vispār kāpēc šādas ziņas publicē? Var izdomāt kaut kādu stāstu un viss.Neredzu jēgu šādiem rakstiem! Nav kam līdzjūtību izteikt!

Draugiem Facebook Twitter Google+