×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. septembris, 2016
Drukāt

Tenisists Džons Makinrojs nosoda viņa biogrāfiskās filmas uzņemšanu

Foto - Leta/ReutersFoto - Leta/Reuters

Septiņus “Grand Slam” titulus nopelnījušais tenisists Džons Makinrojs apšauba gaidāmās biogrāfiskās filmas “Borg vs Mcenroe” (“Borgs pret Makinroju”) autentiskumu, tā kā neviens no filmas veidotājiem ar viņu nav sazinājies.

Filma būs par sāncensību 70. gadu beigās un 80. gadu sākumā starp Makinroju, kuru atveidos Šaija Labafs, un zviedru tenisistu Bjērnu Borgu, kuru atveidos Sverirs Gudnesons. Intervijā žurnālam “Vanity Fair” Makinrojs pauda raizes par pilnīgo saziņas trūkumu ar filmas veidotājiem.

“Es nezinu, vai viņi vispār plāno uzņemt visu filmu bez jebkāda padoma no manas vai Bjērna puses. (..) Nesaprotu, kā viņi var kaut ko veidot, mani nekad nesatiekot. Varbūt viņi var parunāt ar maniem draugiem, taču es knapi atceros, kāds es biju pirms 36 gadiem 21 gada vecumā,” teica tenisists.

Makinrojs atzina, ka psiholoģiskā ziņā Labafs ir piemērota izvēle viņa tēlam, taču titulētais tenisists uzskata, ka ne Labafs, ne Gudnesons nav piemēroti, lai pārliecinātu skatītājus, ka viņi ir profesionāli tenisa spēlētāji.

Tomēr sportists teica, ka savu gala spriedumu pataupīs līdz brīdim, kad iznāks filma.

“Es nekad neesmu redzējis labu filmu par tenisu. Tās visas ir briesmīgas,” savu pesimistisko viedokli pauda Makinrojs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+