Mobilā versija
+1.3°C
Nanija, Ilgmārs
Trešdiena, 29. marts, 2017
10. jūlijs, 2014
Drukāt

Teroristi plāno piesaistīt algotņus


Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Viens no prokrievisko teroristu līderiem Ukrainas austrumos Igors Girkins (Strelkovs) atzinis, ka “Doņeckas tautas republika” nav gatava karot ar Ukrainas armiju, jo esot lielas problēmas ar apgādi un aizmugures kaujinieku daļām. Girkins paziņoja, ka šobrīd gatavošanās Doņeckas aizsardzībai saistīta ar lielo nogalināto kaujinieku skaitu. “Mēs strādājam, lai pilsēta būtu gatava aizstāvēties un būtu izveidotas fortifikācijas,” teica Girkins. Pēc viņa vārdiem, viņam ir nepieciešami no astoņiem līdz desmit tūkstošiem cilvēku. Girkins paziņojis, ka tiks izveidota algotņu armija un katram algotnim tiks izmaksāti no pieciem līdz astoņiem tūkstošiem grivnu (no 300 līdz 500 eiro).

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+