Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
11. augusts, 2014
Drukāt

Teroristu barvedis gatavojas bēgt (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Ukrainas spēku aplenkumā Doņeckā nonākušais teroristu līderis Igors Girkins jeb Strelkovs pieprasījis no saviem saimniekiem Krievijā militāru atbalstu, pretējā gadījumā draudot bēgt no Ukrainas.

“Teroristiem ir tikai viena iespēja glābt savu dzīvību – padoties un par saviem noziegumiem stāties tiesas priekšā,” norādīja Ukrainas Drošības dienests. Ukrainas izlūkdienestiem arī ir informācija, ka Krievijas Federālā drošības dienesta īpašo uzdevumu vienībām dots rīkojums likvidēt grupējumu “Luhanskas Tautas Republika” un “Doņeckas Tautas Republika” līderus. Tā dēvētās Doņeckas Tautas Republikas pašieceltais “aizsardzības ministrs” Igors Girkins jeb Strelkovs ir Krievijas militārā izlūkdienesta rezerves pulkvedis, kas iepriekš kā brīvprātīgais karojis Piedņestras konfliktā, Bosnijas karā un kā algotnis Čečenijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kāpēc izgāzusies? Visa šī lielgabalgaļa ir cena, lai Rietumi nerunātu par Krimas aneksiju. Līdz rudenim Donbasā Ukraiņi ieviesīs kārtību, noslēgs kādu vienošanos un visi būs priecīgi un sankcijas atcels. Nāks ziema un Eiropieši uz urrā lietos Krievijas gāzi. Krima uz gadsimtiem paliks Krievijā, kas arī bija jāpierāda….

    • kas tur slikts? Krima vismaz nebūs izpostīta, kā tagad Donbass. Ja tur netaisīs visādas provokācijas ar ASV nopirkto veco tatāru džemiļevu priekšgalā, tad tur pamazām viss būs OK

      • ko var visu laiku liet to netīro ūdeni par ASV provokācijām! vienīgias, kam tur bija vajadzīgas provokācijas un kas gribēja savākt gabalu teritorijas, ir Krievija! Visi pārējie diemžēl pastāvēja malā.

  2. Liekas, ka krīze Ukrainā pamazām tuvojas izskaņai un Putina avantūra atjaunot impēriju būs izgāzusies. Jo ātrāk ukraiņi beigs pretterorisma operāciju, jo ātrāk pasaule varēs atviegloti uzelpot un pakāpeniski beigsies arī ekonomiskie kari, tāpēc, ka ne Krievija, ne Rietumi tajos nav ieinteresēti. Bet varas elitei Krievijā gan būs problēmas pēc visa šī ļembasta.

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+