×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
21. septembris, 2016
Drukāt

Tērvetē notiks Meža ražas svētki

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 24. septembrī, Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē aicina ikvienu pievērst uzmanību rudens velšu ievākšanas laikam, svinot Meža ražas svētkus.

Kā zināms, bagātīga raža ienākas ne tikai piemājas dārzos un druvās, bet arī mežā, kur nobriest rieksti, čiekuru sēklas, vitamīniem bagātas ogas un sēnes.

Rudens svētkos no plkst.12:00 tiks apskatītas ne tikai dabas veltes, bet arī svērta un mērīta meža raža – koksne. Ikvienam būs iespēja saprast, cik ātri aug

Latvijas “zaļais zelts” – mežs un cik daudz skābekļa tas saražo. Parka Atrakciju laukumā no plkst. 14:00 -15:30 ikviens tiks aicināts iesaistīties ielu vingrotāju kustības “Street warriors” pārstāvju aktivitātēs, izkustoties un elpojot dziļi rudenīgā meža svaigo gaisu. Meža ražas svētku dienas ietvaros radošās darbnīcas mīsies ar interesantām izdarībām un pārsteigumiem arī citās parka tematiskajās daļās – Rūķīšu mežā un Pasaku mežā.

Savukārt netālu esošajā Tērvetes novada estrādē no plkst.12.00 norisināsies Labrenča tirgus. Būs gan mājražotāju tirdziņš, gan ēdamu un neēdamu (bet noderīgu!) lietu izsole, gan zupa no lielā katla. Tiks svērts un sumināts Tērvetes novada DIŽĶIRBIS 2016, būs danči un dziesmas kopā ar folkloras kopu “Dimzēns”.

Labrenča tirgus aktivitātes tiek realizētas projekta “Labrenča tirgus Tērvetē cauri laikiem” ietvaros, projekta finansētājs ir Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +12
Alūksne +12.3
Daugavpils +13.3
Saldus +13
Liepāja +8.5
Jelgava +13.3
Ventspils +7.2
Limbaži +9
Madona +11
Rēzekne +13
Draugiem Facebook Twitter Google+