Mobilā versija
+18.3°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
30. marts, 2015
Drukāt

Tērvetes dabas parkā – krāsainās Lieldienas kopā ar rūķiem un zaķiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmajās Lieldienās, 5. aprīlī, plkst. 12 AS “Latvijas valsts meži” apsaimniekotajā Tērvetes dabas parkā sāksies krāsainā Lieldienu svinēšana, pavēstīja Tērvetes dabas parka informācijas centra vadītājas vietniece Laura Zalcmane.

Rūķu sētā būs iespēja apskatīt krāsaini raibu Lieldienu olu izstādi un radoši līdzdarboties kopā ar Rūķu tēti un Rūķu māmiņu. Tāpat ikvienu gaida pūkaini mīļa tikšanās ar īstiem trušiem, kas Tērvetes dabas parkā salēkuši no Bauskas puses “Trušu pilsētiņas”.

Savukārt Atrakciju laukumā, uz Brīvdabas estrādes skatuves, apmeklētājus ar krāsaini muzikālu priekšnesumu priecēs dziedošais ansamblis “KPTT” un raitu danci griezīs Tērvetes novada deju kolektīvs “Avots”.
Apmeklētāji kopā ar jestrajiem zaķiem varēs piedalīties arī olu ripināšanas sacīkstēs, sola dabas parka saimnieki.

Ieeja: pieaugušie: 3,50 eiro, skolēni, studenti, seniori: 2.50 eiro, pirmsskolas vecuma bērniem brīvbiļete. Brauciens ar Pasaku bānīti: 0.75 eiro par vienu pieturu vienai personai.

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 88 (3)21. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+