Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
30. marts, 2015
Drukāt

Tērvetes dabas parkā – krāsainās Lieldienas kopā ar rūķiem un zaķiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmajās Lieldienās, 5. aprīlī, plkst. 12 AS “Latvijas valsts meži” apsaimniekotajā Tērvetes dabas parkā sāksies krāsainā Lieldienu svinēšana, pavēstīja Tērvetes dabas parka informācijas centra vadītājas vietniece Laura Zalcmane.

Rūķu sētā būs iespēja apskatīt krāsaini raibu Lieldienu olu izstādi un radoši līdzdarboties kopā ar Rūķu tēti un Rūķu māmiņu. Tāpat ikvienu gaida pūkaini mīļa tikšanās ar īstiem trušiem, kas Tērvetes dabas parkā salēkuši no Bauskas puses “Trušu pilsētiņas”.

Savukārt Atrakciju laukumā, uz Brīvdabas estrādes skatuves, apmeklētājus ar krāsaini muzikālu priekšnesumu priecēs dziedošais ansamblis “KPTT” un raitu danci griezīs Tērvetes novada deju kolektīvs “Avots”.
Apmeklētāji kopā ar jestrajiem zaķiem varēs piedalīties arī olu ripināšanas sacīkstēs, sola dabas parka saimnieki.

Ieeja: pieaugušie: 3,50 eiro, skolēni, studenti, seniori: 2.50 eiro, pirmsskolas vecuma bērniem brīvbiļete. Brauciens ar Pasaku bānīti: 0.75 eiro par vienu pieturu vienai personai.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+