Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
30. marts, 2015
Drukāt

Tērvetes dabas parkā – krāsainās Lieldienas kopā ar rūķiem un zaķiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmajās Lieldienās, 5. aprīlī, plkst. 12 AS “Latvijas valsts meži” apsaimniekotajā Tērvetes dabas parkā sāksies krāsainā Lieldienu svinēšana, pavēstīja Tērvetes dabas parka informācijas centra vadītājas vietniece Laura Zalcmane.

Rūķu sētā būs iespēja apskatīt krāsaini raibu Lieldienu olu izstādi un radoši līdzdarboties kopā ar Rūķu tēti un Rūķu māmiņu. Tāpat ikvienu gaida pūkaini mīļa tikšanās ar īstiem trušiem, kas Tērvetes dabas parkā salēkuši no Bauskas puses “Trušu pilsētiņas”.

Savukārt Atrakciju laukumā, uz Brīvdabas estrādes skatuves, apmeklētājus ar krāsaini muzikālu priekšnesumu priecēs dziedošais ansamblis “KPTT” un raitu danci griezīs Tērvetes novada deju kolektīvs “Avots”.
Apmeklētāji kopā ar jestrajiem zaķiem varēs piedalīties arī olu ripināšanas sacīkstēs, sola dabas parka saimnieki.

Ieeja: pieaugušie: 3,50 eiro, skolēni, studenti, seniori: 2.50 eiro, pirmsskolas vecuma bērniem brīvbiļete. Brauciens ar Pasaku bānīti: 0.75 eiro par vienu pieturu vienai personai.

Pievienot komentāru

"Es ceru, ka esmu koks". Inga Žolude raksta jaunu romānuProzaiķe Inga Žolude (1984) dzimusi Rīgā, ieguvusi bakalaura un maģistra grādu Latvijas Universitātes Moderno valodu fakultātē.
Draugiem Facebook Twitter Google+