Mobilā versija
+17.0°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
25. augusts, 2015
Drukāt

Tērvetes dabas parks sagaidījis šāgada simttūkstošo apmeklētāju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdienas, 25. augusta priekšpusdienā AS “Latvijas valsts meži” (LVM) apsaimniekotajā Tērvetes dabas parkā ieradās šī gada simttūkstošais apmeklētājs – laimīgo biļeti nopirka Jančevsku ģimenes tētis Dzintars, kurš parku apmeklēja kopā ar sievu Gitu un atvasītēm Agati un Montu, LA.lv uzzināja LVM.

Ģimene ir no Rīgas un Tērvetes dabas parku apmeklē vismaz reizi gadā – te allaž ir kaut kas jauns, ko redzēt, ir vēlme te atgriezties vēlreiz. Vecāki un mazie ķipari ar neviltotu sajūsmu atzīst, ka jūtas pārsteigti, un šodiena viņiem necerēti izvērtusies par patiešām īstu svētku dienu.

“LVM Rekreācija un medības” parku iecirkņa vadītājs Kristaps Didže uzsver: “Ik gadu Tērvetes dabas parku apmeklē arvien vairāk dabas mīļotāju, un, salīdzinot ar pērno gadu, parka apmeklētāju skaits uz šo dienu pieaudzis par 25%. Līdz ar to – mēnesi ātrāk sagaidīts arī šī gada 100 000. apmeklētājs. Mums liels prieks, ka ieguldītais darbs, parku ik gadu atjaunojot un pilnveidojot, nes augļus, un apmeklētāju skaits aizvien pieaug!”

2015. gada 100 000. apmeklētājam un viņa ģimenei šajā svētku dienā tika dāvināta iespēja bez maksas apmeklēt parku, uzkāpt Tērvetes koka skatu tornī un doties svētku braucienā ar Pasaku bānīti.

Ik gadu Tērvetes dabas parkā vērojams stabils apmeklētāju skaita pieaugums. 2013. gadā apmeklētāju skaits sasniedza 115 000, 2014. gadā – jau 116 000 apmeklētāju. Lai arī vairums no viņiem ir tepat, Latvijā, dzīvojošie (61%), parkā piedāvātās atpūtas iespējas novērtē arī ārzemju tūristi no Eiropas un citām pasaules valstīm (39%), to skaistā arī mūsu kaimiņi, lietuvieši, – viņi sastāda teju 70% no kopējā ārzemju tūristu skaita.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (13)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+