Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
7. oktobris, 2015
Drukāt

Tērvetes parkā midzinās Pasaku

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 10. oktobrī, Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē norisināsies Pasakas midzināšanas svētki, kas vienlaikus ir diena, kad sākas jaunā rudens – ziemas sezona, LA.lv uzzināja dabas parkā.

Šajā dienā Pasaku mežā valdīs liela rosība, un no pulksten 11 līdz 16 vēl pēdējo reizi šosezon būs satiekami visi iemīļotie parka pasaku tēli – Princese Zeltīte, Sīkstulis un Sīkstuliene, kā arī jautrā Sila Raganiņa. Savukārt Atrakciju laukuma Brīvdabas estrādē plkst. 14 būs skatāms koncertuzvedums “Ejam kopā pasakā!”, pastāstīja parka sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Zalcmane.

Rosība valdīs arī Rūķu sētā – te, kā allaž, ciemos apmeklētājus gaidīs un radošās aktivitātēs iesaistīs Rūķu māmiņa un Rūķu tētis. Rūķīšu mežā nerimstoša rosība norisināsies gan šajā, gan arī nākamajās dienās un visu cauru gadu.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (5)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+