Mobilā versija
+3.2°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
21. septembris, 2015
Drukāt

Tērvetes parkā norisināsies rudens svētki (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 26. septembrī no pl. 11:00 Latvijas valsts mežu Tērvetes parkā visi ir mīļi aicināti kopīgi svinēt rudeni un Ražas svētkus. Šajā dienā parka apmeklētājus gaida dažādas aktivitātes un daudzpusīga svētku programma, informē parka pārstāvji.

Rūķu sētas Rūķotavā būs aplūkojama grozu izstāde, kā arī te būs iespēja radoši darboties, veidojot īpašo “Roku koku”. Sarunās ar dzīves gudro Rūķu tēti būs iespēja novērtēt savas zināšanas par meža redzamajām un neredzamajām vērtībām. Savukārt jaunajā Rūķu pilsētā “Čiekure” varēs iesaistīties sportiskās aktivitātēs.

Ikvienu Pasaku mežā ciemos gaidīs arī Sila Raganiņa – viņa saviem ciemiņiem būs sarūpējusi īpašus atjautības uzdevumus, un ikviens varēs pārbaudīt savu attapību. Ar skanīgu koncertu

Atrakciju lakuma Brīvdabas estrādē parka apmeklētājus priecēs dziedošā “Čučumuižas” rūķu saime.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tikko Latvijas Radio raidījumā antropoloģijas speciāliste atgādināja, ka musulmaņiem -afrikāņiem un aziātiem ir likums, ka vīrieši savām sievām “uzmet” savas slimības u.c. negācijas , tad tās turpina slimot vai vārgt , pat ejot klosteros. Pārējās veselās -viņiem ražo bērnus. Turpretim vīrieši, jau kā veseli, dara savas rebes-jau ar smaidu. Iedomājamies…, ko ! viņi darīs ar baltajām sievietēm, ko apprecēs ar viltu…:))

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+