Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
19. novembris, 2014
Drukāt

Tērvetes ūdenskrātuves zivju krājumus papildina 1,5 tonnas karpu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tērvetes ūdenskrātuvē, ko apsaimnieko AS “Latvijas valsts meži”, zivju krājumi papildināti ar 1500 kilogramiem karpu. Jaunās karpas zivju audzētavā pavadījušas pirmos savas dzīves trīs gadus, un nu tās uzsāks pašas savu patstāvīgu dzīvi plašākos ūdeņos, informē uzņēmumā.

Jau izsenis Tērvetes ūdenskrātuves ūdeņi ir bijuši īpaši bagāti ar karpām, un nu tie kļuvuši vēl bagātāki. Galvenokārt tas ir pateicoties labajai barības bāzei un piemērotajiem dzīves apstākļiem, kas Tērvetes ūdenskrātuvē tām ir ļoti tīkami.

AS “Latvijas valsts meži” regulāri veic zivju krājumu papildināšanu savās apsaimniekotajās ūdenstilpēs. Tā šogad Lielauces ezerā ielaistas 1000 līdaku, savukārt vasaras sākumā Zebrus ezerā mītošo zivju daudzumu papildināja 20000 zandartu mazuļu.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +3.0
Alūksne +0.2
Daugavpils +1.5
Saldus +2.3
Liepāja +4.1
Jelgava +2.7
Ventspils +2.7
Limbaži +1
Madona +0.4
Rēzekne +0.8
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+