Kokteilis
Mīli

Testiņš: Ko par tevi pastāsta auguma garums? 0

Foto – Fotolia

Līdz 140 cm

Par cilvēku var daudz pateikt, skatoties uz viņa rokām, acīm, lūpām, nagiem un pat augumu. Šodien pastāstīsim, kādas īpatnības cilvēkiem piemīt atkarībā no auguma garuma. Jāatzīst, rezultāti ir diezgan interesanti!

Tu esi dāsns cilvēks un vienmēr tiecies kļūt labāk. Tu sev vienmēr uzstādi augstu latiņu, un tev ir daudz ambīciju. Daudzi uzskata, ka tev ir sarežģīts raksturs, bet patiesībā no tā visvairāk ciet tu pats. Tu daudz laika velti darbam, bet egoisma tevī vispār nav. Galvenais iesmesls, kāpēc tu tik daudz strādā – tu vēlies padarīt šo pasauli par labāku vietu. Ja tu mīli, tad dari to pašaizliedzīgi, bet tikai līdz brīdim, kad tiec ievainots. Arī pēc nodevības tu nepārstāj mīlēt. Cilvēki bieži nespēj novērtēt visu, ko tu viņu labā dari.

140–150 cm

Tev patīk pasapņot. Bet tas tev nāk par labu, jo vairākums sapņu veiksmīgi īstenojas dzīvē. Tev patīk pavadīt laiku vienatnē, apdomājot savus uzskatus un plānus. Tu esi introverta personība, lielas, skaļas kompānijas tevi nesaista. Tev patīk pavadīt laiku kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Tev nav raksturīga virspusēja attieksme pret lietām, tu visu dari iedziļinoties. Tu nekad neej citu pavadā, vienmēr apskati problēmu no morāles aspekta.

150–160 cm

Tu neesi līdzīgs citiem. Tev ir attīstīta intuīcija, apkārtējie uzskata tevi par īpatnēju personību. Daudzi tevi nesaprot, un tas tevi dziļi ievaino. Tev vajadzīga privātā telpa, un tu neciet, ka pārkāpj tavas robežas. Tu esi radošā personība un tu pastāvīgi tiecies uzlabot savas prasmes. Tu esi ļoti emocionāls cilvēks. Labi pazīsti cilvēkus un saskati to stiprās un vājās puses.

160–170 cm

Tu radi uzticību, un cilvēki, kurus sajūsmina tava asprātība un tiešums, tiecas kļūt par taviem draugiem. Tev patīk komunicēt, un tev ir, ko pastāstīt citiem. Tu esi līderis, kas aiz sevis savāc lielus ļaužu pūļus. Tai pašā laikā tev piemīt atbildības sajūta, un tu vienmēr padomā par apkārtējo jūtām. Tu esi taisnības cīnītājs, kurš tic, ka tev apkārt ir tikai godīgi cilvēki. Ar tevi ir viegli, jo esi dzimis līderis, kas gatavs uzņemties atbildību.

170–180 cm

Neatkarīga personība, kas pārliecināta par sevi un kurai patīk dominēt. Tu dzīvo, balstoties uz devīzi “Labāk izdarīšu pats.” Tu esi pieradis paļauties tikai uz sevi. Tu zini, ko vēlies no dzīves, un ar visiem spēkiem ej vēlamajā virzienā. Tu nebaidies no grūtībām, bet no tuviem cilvēkiem gaidi atklātību. Tu nebaidies uzklausīt patiesību un uzskati, ka rūgta patiesība ir labāka par saldiem meliem.

180–190 cm

Saistītie raksti

Tu esi jūtīgs un labs cilvēks. Tev ir viegli komunicēt, un arī citiem to šķieti pievilcīgs. Viens no taviem mērķiem – padarīt tuviniekus laimīgus, un tuvinieku un draugu tev ir ļoti daudz. Tev ir gaiša un tīra aura. Cilvēkiem tavā klātbūtnē ir labi un mierīgi. Tu katru dienu centies kļūt labāks. Tev ir vajadzīga mīlestība un siltums vairāk nekā citiem cilvēkiem. Bieži nosliece uz neatbildētu mīlestību.

190 cm un vairāk

Uz tevi var paļauties. Tu proti klausīties, bet nenosodīt, turklāt dari to ļoti uzmanīgi. Tevi ir neiespējami sakaitināt, tu vienmēr saglabā mieru un esi ļoti noturīgs pret stresu. Reti satraucies par niekiem. Tu labāk risini problēmas un dari visu iespējamo, lai novērstu šķēršļus. Proti līdzsvarot darbu un atpūtu.

LA.lv