Kokteilis
Mīli

Testiņš Lieldienu gaidās. Izvēlieties olu, un uzzināsiet par sevi pašu galveno! 0

Lieldienas nav aiz kalniem!

Pavasaris beidzot ir klāt, un tas nozīmē, ka līdz Lieldienām vairs nav tālu. Iespējams, daļa no jums jau domā par svētku olu krāsošanu.

Protams, var elementāri nokrāsot olas vienā krāsā, būs skaisti. Taču ne mazāk pievilcīgi izskatās dažādi raksti un citi radoši risinājumi. Un pats pārsteidzošākais – jūsu izvēlētais raksts ir sniedz izpratni par jūsu personību. Jā, jā, Lieldienu ola – tas ir logs uz dvēseli.

Tūlīt jūs paši par to pārliecināsieties! Izvēlēties vienu no olām bildītēs, bet pēc tam zemāk lasiet, ko tas nozīmē


Ola ar ziediem

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Ja jūs piesaistīja šī ola, jūs esat jūtīga un romantiska personība. Jums ir nosliece uz intravertumu. Vislabāk jūs jūtaties ar tējas tasi un grāmatu vai tuvāko draugu kompānijā. Jūs esat ļoti praktisks/praktiska, taču jums ir sapņotāja personība. Jūs neaizmirstat laikus samaksāt komunālos rēķinus un pabarot kaķi, taču dažkārt lidināties mākoņos, iztēlojoties neticamus piedzīvojumus ārzemēs vai savu sapņu darbu.


Ola ar zigzaga rakstu

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Jums ir analītisks prāts un jūs uzskatāt, ka visam dzīvē ir savs laiks un vieta. Draugi jūs ciena par precizitāti, akurātumu un nepārspējamām organizatoriskajām spējām. Patiesu mieru un baudu jūs iegūstat, veicot darbības ar taustāmu rezultātu. Nav izslēgts, ka skolā jums patika algebras stundas, bet tagad jūs mīlat gatavot, šūt un sekot līdzi ģimenes budžetam.

Ola ar punktiņiem

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Saistītie raksti

Jūs esat prieka un jautrības iemiesojums un visvairāk vēlaties, lai visi jums apkārt arī priecātos. Jums patīk saskarsme un viesi, tāpēc nav pārsteidzoši, ka jums izdodas sarīkot vislabākās ballītes. Jums nepatīk konflikti, taču neaizdomājoties aizstāvēsiet nelaimē nonākušu draugu. Jūs esat ļoti uzticīgi/uzticīgas tuvajiem cilvēkiem un augstu vērtējat ģimeni.

Ola ar viļņveida rakstu

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Jūsos burtiski kūsā radošā enerģija un jums patīk dažādas kreatīvas lietas. Jūs esat reti mierīgs cilvēks. Jūs piekrītat peldēt pa straumei un vienmēr pieņemiet jaunus piedāvājumus pat tad, ja jums tāpēc nākas atteikties no saviem projektiem vai pārveidot tos atbilstoši jaunajiem apstākļiem. Jūs esat no tiem, kas vienmēr visam ir gatavi, – kaut pierakstīties gleznošanas pulciņā vai doties uz sērfinga nodarbību. Jūs nesaspringstat un nepieķeraties kādai vienai vietai. Iespējams, jums būs grūti iedzīvoties, taču jums tas arī nav vajadzīgs!

Vienkrāsaina ola

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Jūs esat stabili un uzticami – miera saliņa haosa jūrā -, ar kuru vienmēr var rēķināties. Jūs pastāvīgi atrodat veidus, kā panākt lielāku stabilitāti dzīvē un palīdzēt citiem sasniegt to pašu. Jūs esat no tiem, kas palīdzēs bez pajumtes palikušiem bērniem, vai īstenot karjeru arhitektūras un būvniecības nozarē. Jums nepatīk pārmaiņas, taču esat ļoti loģisks/loģiska, jo gala rezultātā jūs atzīstat jaunas idejas, ja tās ir pietiekami pārdomātas un pamatotas.

Ola ar sarežģītu rakstu
Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Jūs esat sarežģīta un noslēpumaina personīga ar tieksmi uz glamūrīgu dzīvi. Jūs dodat priekšroku dzīvošanai lielā pilsētā un uzlādējaties no pūļa enerģijas. Jūs esat mazliet ķerts/ķerta uz modi, mākslu un interjera dizainu. Dažkārt jūs nedaudz bezatbildīgi attiecaties pret savām finansēm, taču jaunais pusdienu galds bija tā vērts, lai uz laiku savilktu jostu! Jūs kolekcionējat skaistus priekšmetus un varat strādāt par izstāžu kuratori vai antikvāru.

Ola ar svītrām
Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Jūs esat dzimis līderis/līdere un nekaunaties to demonstrēt. Visticamāk, jūs esat vecākais bērns ģimenē un veidojot patstāvīgu karjeru. Iespējams, esat uzņēmējs, tūrisma aģents vai ķirurgs. Jums patīk komandēt un nekautrējaties iecelt sevi par priekšnieku. Vienlaikus jūs esat labsirdīgs/labsirdīga un zināt, ka panākumu pietiks visiem. Jums nekad nav grūti sniegt vērtīgu padomu vai pateikt labu vārdu draugam vai padotajiem, par ko viņi ir ārkārtīgi pateicīgi.

Ola ar plankumiem
Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Jūsu dzīve ir notikumiem bagāta un jūs izbaudāt katru minūti! Protams, laiku pa laikam atgadās dramatiskas situācijas, bet jūs taču dzīvojat ar pilnu jaudu ar visām no tā izrietošajām sekām. Jūs nekad nebaidāties izmēģināt kaut ko jaunu. Dažkārt jūs nokļūstat sarežģītās situācijās, īpaši jaunībā, taču ar laiku pieredze uzkrājas un pārveidojas par īstu gudrību.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv