Mobilā versija
+14.7°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
1. septembris, 2015
Drukāt

TESTS. Ko par tavu raksturu pasaka apavi? (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vai tu zini, ka ari apavi var daudz ko pastāstīt par to īpašnieku? Tu netici? Tad pamēģini nodoties zināmai dedukcijai.

Ko tu valkā?

Puszābaciņi ar biezu zoli un saitēm. Šāda sieviete zina, ko grib. Viņa iet savu ceļu, nevis tos, ko iet pārējie. Viņas dzīves principi – godkāre, enerģija, veiksme.

Laiviņas. Sieviete, kura dod priekšroku šādiem apaviem, spoži tiek galā ar visām dzīves situācijām. Viņa ir lieliska viesmīlīgas saimnieces lomā, saprotoša draudzene un veiksmīga darījumos. Viņai nepatīk negaidīti pārsteigumi. Šai personai ir pilnīgi noteikti uzskati par to, kādai jābūt viņas dzīvei un kā to iekārtot.

Mokasīni. Neskumdinies par neveiksmi, labāk lūdz palīdzību viņai! Persona, kas nēsā šādus apavus, vienmēr dos labu padomu. Tai ir analītiska domāšana, ar kuras palīdzību viegli atrisināt jebkurus sarežģījumus. Šādu personu nekad nepamet savaldība. Kolēģi vienmēr var saņemt atbalstu, draugi – cerēt uz palīdzību.

Saitējami zābaki. Šāda sieviete atgādina Mēriju Popinsu. Nemaz necenšoties nokļūt uzmanības centrā, viņa vienmēr tajā tomēr nokļūst. Šo vietu viņai noteikusi pati daba.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja? Vai patiešām? Es gan domāju, ka mūsu apavi stāsta par mūsu maciņa saturu, kā arī par mūsu veselību.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+