×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
2. oktobris, 2015
Drukāt

TESTS. Astoņas bailīgas vietas. Ko tās liecina par tevi? (2)

Foto - you-journal.ruFoto - you-journal.ru

1.Ja tu izvēlējies šo ledus alu, tu ļoti baidies no vientulības. No otras puses, ja izvēlējies šo bildi, esi spēka pilns un apņēmīgs cilvēks. Esi uz pareizā ceļa un virzies uz mērķi. Tu meklē jūtas un ilgojies pēc siltuma un miera. Iespējams, ciet no līdzcilvēku nesapratnes un atbalsta trūkuma.

2. Ja izvēlējies šo baiso tuneli, tev varētu būt problēmas ar pašizpausmi. Tu krāj sevī vēlmes un nerealizētas idejas. Labā ziņa ir tāda, ka dodies pēc atrisinājuma, kas jau vairs nav aiz kalna. Sāc runāt, komunicēt un problēmas tevi pametīs kā nebijušas.

3.Ja tev būtu nepatīkami doties šajā ēkā, tu es stingrs un izlēmīgs cilvēks. Var būt arī noslēgts un esi izveidojis ap sevi aizsardzības valni. Apkārtējos cilvēkus turi stingrās rokās. Pats īstenībā alksti savus mūrus nojaukt. Ja baidies no tā, mēģini izspraukties pa kādu sienas šķirbiņu. Tev izdosies!

4. Ieeja vecajā lauku mājiņā raksturo tevi kā siltu, atvērtu un jauku cilvēku. Tev gribas ar visiem dalīties savā jaukumā. Problēmas sagādā dzīves materiālā puse. Kāda iemesla dēļ tu nespēj nodrošināt savus tuviniekus. Lai to panāktu, vajadzēs sūri un grūti strādāt, jo neesi vieglas naudas ieguvējs.

5. Nebīsties no akas – tas ir normāli. Nevar zināt, kā ir iekrist akā, tikt ārā un kas ir apakšā. Tev raksturīgs vientuļnieka gars. Esi pašpietiekams un
ļoti pārliecināts. Šobrīd, visticamāk, tev pietrūkst piedzīvojumu un apkārtējās situācijas nomaiņas. Mēģini darīt ko ekstrēmu un maini apkārtni. Uz priekšu!

6. Bailes no truša alas liecina, ka tev nepatīk viss nezināmais un svešais. Šobrīd esi dzīves jēgas meklējumos. Pienācis laiks pāriet no plānošanas pie
darbiem. Ķeries klāt pie sapņu īstenošanas!

7.Bailes no vecajām kāpnēm uz leju nozīmē, ka šobrīd esi noguris no dzīves sagādādatajiem negatīvajiem pārbaudījumiem. Šī izvēle liecina par vecās dzīves aiziešanu un jaunas sākumu. Tev nepieciešams pārbaudīt veselību un atmest drūmas domas. Domas mēdz materializēties, un šobrīd tev tās nav tās labākās. Bet viss būs labi!

8. Ļoti centīgs, strādīgs, nosvērts cilvēks. Ieskaties sevī, tev laiks atpūsties. Visi plāni šobrīd ir piepildīti. Nedrīkst darīt pāri savai veselībai pārstrādājoties. Tu esi jau daudz sasniedzis, un tev sevi jāpalutina.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Precīzi gan, jo... Atbildēt

    Neviena bilde nelikās īsti baisa, un, izlasot aprakstus, secinu, ka arī neviens no aprakstiem neatbilst. Tātad – viss pareizi! 🙂

  2. Oho, cik man precīzi sakrita!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+