Mobilā versija
+14.3°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
2. augusts, 2016
Drukāt

TESTS. Cik veca patiesībā ir tava āda?

Facial-Yoga

Vai tu zini cik veca patiesība ir tava āda? Lūk, tests, kas palīdzēs to noskaidrot!

Katru dienu tu pavisam noteikti redzi kādu no reklāmām, kurā rakstīts vai tiek stāstīts par to, kā kāds noteikts krēms padarīs sejas ādu jaunāku, izlīdzinās grumbas un paveiks citus brīnumus. Taču diemžēl neviens krēms nespēs pilnībā atjaunot ādu un pagriezt laiku par pāris gadiem atpakaļ. Jo vecāks cilvēks kļūst, jo mazāk elastīga kļūst āda, un pēc 45 gadiem šis process kļūst tikai straujāks. Taču ir kāds cits pēdējā laikā aktuāls jautājums. Vai tava āda atbilst tavam vecumam?

Piedāvājam īsu testu, ar kura palīdzību varēsi noskaidrot, kādām vecumam aptuveni atbilst tava āda, un tas aizņems vien pāris sekundes.

Šo testu izstrādājusi amerikāņu ārste Aleksa Abramsone, lai ātri noteiktu ādas aptuveno funkcionālo vecumu.

ada

Veikt ādas elastīguma testu ir pavisam vienkārši – šādi jāsatver āda un jāpatur to 5 sekundes. Atlaižot to vaļā, jāuzņem laiks, kādā āda atgriežas savā sākotnējā stāvoklī, šis arī būs galvenais rādītājs, kas noteiks tavas ādas funkcionālo vecumu. Jo īsāks ir laiks, kurā āda atgriežas savā sākotnējā, ierastajā stadijā, jo jaunāks tās funkcionālais vecums.

1-2 sekundes
Ādas funkcionālais vecums ir zem 30 gadiem.

3-4 sekundes
Tavs ādas funkcionālais vecum ir no 30 līdz 44 gadiem.

5-9 sekundes
Ādas funkcionālais vecums ir no 45 līdz 50 gadiem.

10-15 sekundes
Ādas funkcionālais vecums ir 60 gadi.

Un kādi ir tavi rezultāti?

zeltene_jauna

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+