Horoskopi un mistika
Ezoterika

TESTS. Izvēlies brīnumu lodi un uzzini garīgā aizbildņa padomu 16

Mūsu īstenie garīgie skolotāji, pēc ezoteriķu domām, ir nemateriāli palīgi, kas aizsargā un veicina mūsu mērķu sasniegšanu. Viņi bieži atstāj mums zīmes, lai dotu norādījumus.

Reizēm šīs zīmes un vēstījumus grūti atšifrēt. Izvēlies lodi, kas tev patīk vislabāk un uzzini sava garīgā aizbildņa padomu.

Izvēlies savu lodi un atbildi lasi nākamajā lapā!

1. Tu esi pavadījis ilgu laiku telpā bez saules spožuma un gozēšanās tās staros? Tevi aicina pavadīt vairāk laika dabā? Nedaudz dabas un saules ir tieši tas, kas vajadzīgs tavam saprātam, ķermenim un dvēselei. Ja tas iespējams, velti ne mazāk kā 20 minūtes pastaigai svaigā gaisā katru dienu. Tas pārvērtīs tavu auru!

2. Nebaidies būt neatkarīgs domātājs. Tu vari saskarties ar situāciju, kad tavas domas, perspektīvas un pārliecības pilnībā atšķirsies no citu cilvēku uzskatiem. Vienkārši tāpēc, ka ir domstarpības, nenozīmē, ka sava taisnība nav katrai no pusēm. Reizēm nepieciešams uzticēties sev un pievērst uzmanību augstākajām zināšanām, kas mīt mūsos, un sekot savam iekšējam ceļam. Tu spēj skaidri saskatīt situāciju. Uzticies sev un pievērs uzmanību zīmēm.

3. Tava garīgā aizbildņa padoms – meklē gudrus padomus no kāda, kas tevi sajūsmina un kuram ir dzīves pieredze. Piemēram, ja tev ir finansiālas problēmas, vērts vērsties pie kāda, kas šādas problēmas piedzīvojis un veiksmīgi atrisinājis.

Saistītie raksti
LA.lv