Kokteilis
Mīli

TESTS. Izvēlies burvju ābolu un uzzini, vai vēlēšanās piepildīsies! 16

Vēlies uzzināt, vai vēlēšanās piepildīsies? Kas tevi gaida nākotnē? Izvēlies vienu ābolīti, kas pateiks atbildi. Notici, un vēlēšanās noteikti piepildīsies – izrādās, arī psihologi iemācījušies pareģot nākotni!

1. Dzeltens ābols
Šis ābolītis pareģo prieku. Tev jāaizmirst visas bēdas un uztraukumus. Vari būt pārliecināts – viss nokārtosies. Viss attīstīsies tev vēlamā virzienā gan privātajā dzīvē, gan darba lietās.

2. Rubīnkrāsas ābols
Tev, tāpat kā jebkuram citam cilvēkam, ir savi sapņi. Ja izvēlējies tieši šo ābolu, tas nozīmē, ka viss, ko tu esi iecerējis, īstenosies. Spēcīgi gribēsi, ieguldīsi maksimāli daudz pūļu – un vēlēšanās piepildīsies.

3. Sarkans ābols
Sarkans ābols nozīmē, ka veiksme atnāks negaidīti, bez plānošanas un piepūles. Nelaid to garām, citādi tā var arī novērsties, ja neķersi to ciet. Nebaidies reizēm riskēt, jo rezultāts būs vienkārši lielisks.

4. Zaļš ābols
Ja izvēlējies zaļu ābolu, tas nozīmē, ka pārmaiņas ir jau pavisam tuvu. Svarīgi ir tas, ka pārmaiņas ir pozitīvas, lai gan jāapbruņojas ar pacietību. Visums mīl pacietīgus cilvēkus, tāpēc noskaņojies uz optimisma viļņa un nedaudz nogaidi. Galvenais ir nepalikt pasīvā pozīcijā!

5. Zelta ābols
Ja šobrīd dzīvē kaut kas nenotiek tā, kā iecerēts – saglabā mieru. Neveiksmju josla drīz beigsies, un to, kā zināms, vienmēr nomaina patīkami jaunumi. Neļauj drūmām domām ņemt virsroku! To dēļ vari palaist garām ko svarīgu.

LA.lv