Horoskopi un mistika
Ezoterika

TESTS. Izvēlies dārgumu maisiņu – tas norādīs, kā vari kļūt bagāts! 16

Senatnē ļaudis mantu un naudu glabāja maisos. Pat saglabājies tāds teiciens kā “milni maisi labumu”. Piekritīsi, ka maisā var paslēpt visu, ko vien var iedomāties! Šodien piedāvājam testu, kas pamodinās zemapziņu un norādīs īsto ceļu uz bagātību un labklājību.

Viss, kas jāizdara – jāizvēlas maisiņš, kurš pirmais “iekrita acīs”. Atbildes lasi nākamajā lapā!

Pirmais maisiņš
Panākumi gaida iespējā sevi izpaust. Jebkura profesija, kas saistīta ar būšanu uzmanības centrā nesīs arī labu peļņu. Žurnālistika, publicistika, publikas uzstāšanās – šīs jomas patiešām ir tavas.

Otrais maisiņš
Tu esi ļoti veiksmīgs cilvēks, veiksme gaida jebkurā jomā. Tomēr tev jāļauj savai veiksmei izpausties. Kā to darīt – vislabāk ļauj vaļu intuīcijai, tā tevi nekad nepievils.

Trešais maisiņš
Panākumi tevi gaida jebkurā radošā darbā. Tu esi mākslinieks pēc dabas, tāpēc noteikti jāizmēģina spēki jomās, kurp tiecas tava dvēsele.

Ceturtais maisiņš
Panākumi gaida visās profesijās, kurās ļoti svarīga ir taisnīguma izjūta. Vari kļūt par veiksmīgu pedagogu, militāristu un vai policistu – neizpaliks ne slava, ne atalgojums. Piemērota ir arī jurisprudence.

Piektais maisiņš
Tu esi ļoti gaišs un sirsnīgs cilvēks. Veiksmīgs būsi visās profesijās, kuru pārstāvji dāvā cilvēkiem prieku. Animators, svētku rīkotājs un līdzīgas nodarbes vari saukt par savējām.

Sestais maisiņš
Tev piemīt mistiskas dziedināšanas spējas. Dziedniecība nesīs tev panākumus. Vari apgūt ārsta, psihologa, masiera profesiju – tev tās ir piemērotākas nekā jebkuram citam.

Septītais maisiņš
Veiksme tevi gaida privātajā biznesā. Tu esi cilvēks, kuram vislabāk padodas darboties pašam savā labā.

Saistītie raksti
LA.lv