Kokteilis
Mīli

TESTS. Izvēlies dāvanu un uzzini, kāds tev būs 2018. gads! 16

Pavisam drīz pienāks Jaunais gads. Mēs visi ceram, ka 2018. gads būs daudz laimīgāks nekā aizejošais. Bet, lai par to pārliecinātos, piedāvājam iziet testu un uzzināt, kas tieši gaida nākotnē.

Jaungadu sagaidot, pieņemts dāvināt jaukas lietas. Tāpēc izvēlies vienu no sešām dāvanām un uzzini pareģojumu!

1. dāvana
Galvenais, ar tevi kopā vienmēr būs draugi un radinieki. Pateicoties viņiem, gads būs veiksmīgs, mierīgs, bez lieka stresa un skandāliem. Tu varēsi īstenot savus plānus un sapņus. Svarīgi saglabāt pozitīvu noskaņojumu jau pašā jaunā gada sākumā!

2. dāvana
Jaunajā gadā būs iespēja noticēt sev un saviem spēkiem. Neizlēmība un nepārliecinātība tev nedraud. Tev izdosies dzīvē īstenot visu ieplānoto. Un pat vēl vairāk. Pats būsi pārsteigts, uz ko tikai visu neesi spējīgs!

3. dāvana
2018. gadā nomet masu, atslābinies un baudi dzīvi. Ļauj sev uz brīdi atgriezties bērnībā un priecāties par visu skaisto, ko dāvā dzīve. Draugi neļaus garlaikoties un atbalstīs, ja pēkšņi būs vajadzīgs uzmundrinājums. Esi gatavs uz galvas mesties kaislīgās jūtās: pret sevi, pret tuviniekiem, pret to – vienīgo.

4. dāvana
2018. gadā tevi pārņems milzīgas laimes vilnis. Patīkami pārsteigumi, jaunas iespējas un patīkamas iepazīšanās. Tu varēsi veltīt laiku sev un saviem draugiem. Izklaidējies, atpūties un sasmelies spēkus pirms jaunu virsotņu iekarošanas.

Saistītie raksti

5. dāvana
Ideāls gads, lai atrastu jaunu aizraušanos. Zvaigznes tev būs labvēlīgas, tāpēc viegli varēsi dibināt jaunas draudzības, doties ilgi gaidītā ceļojumā un vispār – dažādot savu dzīvi. Tev pietiks spēka un enerģijas visam iecerētajam. Tici sev, un viss izdosies!

6. dāvana
Šis gads būs viens no labākajiem tavā dzīvē! Tas nesīs visu, ko esi pelnījis. Taisnība uzvarēs, tu būsi laimīgs gan privātajā dzīvē, gan karjerā. Pat sīkumi tevi spēs iepriecināt!

LA.lv