Kokteilis
Mīli

TESTS. Izvēlies eglīšu bumbu un uzzini, kāds tev būs nākamais gads! 0

Izvēlies eglīšu rotājumu un zemāk lasi, kādu jauno gadu sola šis pareģojums!

1. bumbiņa
Gads tev būs NEPARASTS. Pat ja tevi par to brīdinātu iepriekš, tu tāpat nenoticētu. Gads būs tik ļoti atšķirīgs no tavas dzīves kopumā, ka nebeigsi vien brīnīties! Atceries: jaunais un neparastais vēl nenozīmē ko sliktu. Vismaz tev – noteikti ne!

2. bumbiņa
Gads tev būs ROMANTISKS. Iespējams, visromantiskākais no visiem iepriekšējiem. Viss notiks gluži kā rozā dūmakā, ko veidos maigums un sirds siltums. Tas ietīs tevi un dāvās skaistākās izjūtas un jaukus brīžus.

3. bumbiņa
Gads tev būs VEIKSMĪGS. Viens no visveiksmīgākajiem līdzšinējā dzīvē. Svarīgi noteikt prioritātes, izvēlēties darbības jomas, kurās panākumi tev ir vissvarīgākie, netērēt spēkus blakuslietām. Tu sasniegsi ļoti daudz, ja no paša sākuma izraudzīsies pareizu darbības virzienu.

4. bumbiņa
Gads tev būs JAUTRS. Pat ja esi noskaņots ļoti nopietni, tas netraucēs no sirds baudīt un priecāties. Priekam būs tik daudz iemeslu! Tavi smiekli un patiesais smaids piesaistīs daudz labu cilvēku gan darbā, gan privātajā dzīvē.

Saistītie raksti

5. bumbiņa
Gads tev būs MIERĪGS. Nekādas kņadas. Nekādu nepatīkamu pārsteigumu, viss notiks pēc plāna un vienmērīgi, tieši tā, kā tu arī gribētu. Šis gads tev būs iespēja atvilkt elpu un uzkrāt spēkus lielam un nopietnam solim uz priekšu.

6. bumbiņa
Gads tev būs LAIMĪGS. Tu baudīsi laimes sajūtu burtiski katrā sekundē. Šis nav gadījums, kad tikai atskatoties secinām, ka esam bijuši laimīgi, bet nu tas ir pagājis. Nē, laime būs pastāvīgs tavas dzīves pavadonis, un tu pieradīsi pie šīs izjūtas un sāksi dalīties tajā ar citiem cilvēkiem.

LA.lv