Horoskopi un mistika

TESTS. Izvēlies eņģeļa kārti un uzzini, kāda enerģija valdīs novembrī un decembrī! 16

Eņģeļu kārtis šoreiz attiecināmas uz 2017. gada novembra un decembra enerģētisko fonu. Izvēlies vienu no tām un lasi vēstījumu no erceņģeļa.

1. Dieva veltes. Erceņģelis Sandalfons: “Mēs, eņģeļi, nesam jums Radītāja veltes. Atveriet rokas, lai tās saņemtu.”
Viens no veidiem, kā paplašināt Debesis – pastāvīgi dāvāt un saņemt mīlestību. Šī mīlestība izpaužas tik dažādās formās, un tava vienīgā vēlēšanās ir to saņemt. Tieši šobrīd atbildes uz tavām lūgšanām gaida tavas vēlmes izteikšanu. Atver sirdi šīm dāvanām! Radītājs vēlas, lai tu būtu laimīgs, vesels un lai tavas vajadzības tiktu apmierinātas. Atlaid visas raizes.

Kā zināms, viena no Sandalfona galvenajām lomām ir uzklausīt un atbildēt uz mūsu lūgšanām. Visām lūgšanām Debesīs ir atšķirīga nozīme, un ir daudz eņģeļu, lai palīdzētu visiem uz Zemes. Kad vajadzīga palīdzība, aicini talkā Sandalfonu.

2. Erceņģeļa Sandalfona pateicība: “Šajā laikā esi pret sevi ļoti maigs. Gādā, lai tev apkārt ir laipni cilvēki, labvēlīgas situācijas un sirdi sildoša vide.”

Sandalfons vēlas palīdzēt tev justies mierīgam un koncentrēties, un viņš ļoti iesaka klausīties maigu, mierīgu un harmonisku mūziku. Runā mierīgā balsī un veic lēnas, ritmiskas kustības, piemēram, nesteidzīgu jogu.

3. Erceņģeļa Ariela uzplaukums: “Tavas materiālās vajadzības tiks apmierinātas, kad sekosi savai intuīcijai un ļausi sapņiem tapt par realitāti.”
“Es lieku tev piedzīvot uzplaukumu, bet tev jābūt gatavam to saņemt. Daži dārgumi nokļūs pie tevis spīdošu ideju veidā, bet citi parādīsies kā iespējas. Mēs strādāsim kopā, lai sasniegtu tavus augstākos sapņus. Mēs ar Dievu tevi ļoti mīlam un ar prieku palīdzēsim, lai tā notiktu. Mēs zinām, ka šo labumu tu nodosi tālāk citiem.”

Saistītie raksti
LA.lv