Horoskopi un mistika
Ezoterika

Tests: Izvēlies kārti un noskaidro, kādā dzīves posmā atrodies!0

Izdarot jebkuru izvēli, mēs balstāmies savā personīgajā pieredzē un emocionālajā noskaņojumā. Tādēļ asociatīvā metode ir psihologu iecienīta metode personības izpētē.
Piedāvājam testu, kas, pamatojoties jūsu izvēlē, parādīs, kādā dzīves posmā jūs atrodaties.

Jums tikai jāieklausās sevī un jāizvēlas kārti, kura jums vislabāk patīk.

1.kārts

Esat dzīves posmā, kad meklējat mieru un brīvību. Pēdējā laikā jums noteikti ir bijušas daudzas stresa pilnas situācijas, tādēļ jums vienkārši nepieciešama atpūta. Atrodiet ikdienas steigā brītiņu sev un savām interesēm. Izdariet kaut ko, kas jums rada prieku. Tas dos jums enerģiju jauniem sasniegumiem. Pēc tādas “pārlādēšanas” dzīve noteikti ies uz augšu!

2.kārts

Ja esat izvēlējies šo kārti, tas nozīmē, ka šobrīd jūs uz nākotni raugāties pārliecinoši un optimistiski. Apkārtējā pasaule redz jūsu pūles un ir gatava atbalstīt jūs. Šī kārts paredz veiksmi. Parasti šāda izvēle liecina, ka likteņa līkloči drīz jūs vedīs uz labo pusi. Tāpēc nebaidieties no darbiem jebkurā jomā. Tie dos pozitīvus rezultātus.

3.kārts

Šī kārts vēsta par to, ka jūs tiecaties pēc harmonijas un samierināšanās ar nepilnīgo pasauli. Jūs skatāties uz dzīvi pragmatiski, un tas jums ļauj adekvāti novērtēt situāciju. Jūs cilvēkus pieņemat tādus, kādi viņi ir, ar visiem viņu trūkumiem. Jūs arī labi saprotat savas emocijas. Turpiniet tādā garā!

4.kārts

Saistītie raksti

Esat iemācījies ieklausīties savā intuīcijā un cenšaties to izmantot visās dzīves jomās. Tas nodrošina jums panākumus. Ja jūs nevarat ietekmēt kaut kādu notikumu gaitu, tad necentieties neko mainīt. Ja nevarat ietekmēt lietas, tad atzīstiet to un turpiniet peldēt pa straumi. Tuvākajā laikā gaidāma atklāsme, kas dos jums atbildes uz visiem jautājumiem.

5.kārts

Ir labs brīdis jūsu dzīvē, lai sevi mazliet iepriecinātu. Kārts vēsta, ka jums ir laiks atslābināties un ļauties dzīves baudām. Iespējams, ka pēdējā laikā jūtaties nemierīgs un vīlies. Atcerieties, ka dzīve ir īsa un ir jāiemācās to cienīt. Pat vissliktākajā situācijā nevajag zaudēt humora izjūtu – pat ja ne sevis, tad savu tuvinieku dēļ. Humora izjūta ir jūsu lielākais ieguvums.

tayni-mirozdaniya.ru

LA.lv