Horoskopi un mistika
Ezoterika

TESTS. Izvēlies kārti un uzzini sava rakstura noslēpumu!0

Piedāvājam interesantu zīlēšanas spēli. Izvēlies vienu no piedāvātajām kārtīm un uzzini vairāk par savām svarīgākajām rakstura īpašībām. Kas tevī piesaista citus cilvēkus?

Šis ir visai slavens tests, kas palīdzēs labāk izprast sevi, izzināt savas stiprās puses, lai mācītos izmantot tās labāk. Ievelc elpu un izvēlies vienu no kārtīm!

Pirmā kārts
Tu esi jūtīgs, līdzjūtīgs, citus saproti un atbalsti. Tu parasti vispirms domā par citiem, tikai pēc tam par sevi. Tu esi cilvēks, pie kura citi vēršas pēc palīdzības. Tevi motivē sajūta, ka esi vajadzīgs, bet reizēm cilvēki izmanto tavu labo sirdi. Tu mēdz būt ļoti jūtīgs, kad nākas dzirdēt kādu nepatīkamu komentāru.

Otrā kārts
Tev ir silta sirds, tu esi optimistisks un spilgts cilvēks. Tu esi draudzīgs, labsirdīgs un patīkams; neatlaidīgs un izlēmīgs, bet ne agresīvs. Tu esi jebkuras sabiedrības dvēsele! Tevi visi mīl un cenšas tev līdzināties.
Tev patīk ballītes, komunikācija un dažādu pasākumu plānošana. Tu bieži atrodies notikumu centrā. Tu gūsti prieku no iespējas palīdzēt citiem, un viņi tev par to ir pateicīgi. Tu esi pacietīgs un pieņem citus tādus, kādi viņi ir patiesībā.

Trešā kārts
Tu esi mēreni konservatīvs, uzticams un pelni uzticību. Tu uzticies cilvēkiem, lai gan attiecību sākumā parasti izturies ļoti piesardzīgi. Tu neesi impulsīvs vai spontāns. Tu vienmēr vispirms domā, tikai pēc tam rīkojies.

Tu dalies savās jūtās, esi sirsnīgs, atklāts un nopietni izturies pret saviem pienākumiem. Reizēm vari būt kaprīzs un pārmērīgi emocionāls, tai pašā laikā vēss un vienaldzīgs.

Saistītie raksti

Ceturtā kārts
Tu esi neatkarīgs, izlēmīgs, apveltīts ar gribasspēku. Prestižs un vara tev ir svarīgi – tev patīk kontrolēt visas, pat pašas sarežģītākās situācijas. Tu atstāj cienījama un izsmalcināta cilvēka iespaidu.

Tev patīk zināma distance attiecībās ar citiem cilvēkiem – tu radi nepārvaramu barjeru starp sevi un citiem. Tu, iespējams, meklē aizsardzību pret negatīvajām lietām, kas mēdz notikt tavā apkārtnē. Reizēm tu centies radīt ap sevi intrigas auru, lai cilvēkos mostos ziņkārība par tavu personu.

LA.lv