Kokteilis
Mīli

TESTS. Izvēlies kurpītes un noskaidro savu ideālo profesiju! 16

1. Tu esi spēcīga personība, mērķtiecīgs un konkurētspējīgs cilvēks. Tāda tipa cilvēki var būt veiksmīgi jebkurā pārdošanas jomā – tur, kur peļņa atkarīga no procentiem, bet tev tāpat veiksies arī citās uzņēmējdarbības jomās.

2. Tava tipa cilvēkiem patīk stabilitāte. Tu esi ļoti organizēts cilvēks, vienmēr koncentrējies uz savu mērķu sasniegšanu un īpaši augstu vērtē sociālo bonusu paketi: labu algu, atvaļinājumu, darba drošību. Labākās darba jomas tev būtu floristika, juveliera aroda, automašīnas. Tev tāpat derēs grāmatveža, pasniedzēja, jurista, šefpavāra un dizainera profesijas.

3. Tavs tips – strādīgi un atbildīgi darbinieki, kuri dievina multifunkcionālas nodarbes. To nosaka tava rakstura daudzpusība – pienākumus tu izvēlies visdažādākos. Tev patīk ceļot un doties darba komandējumos, bet no darbības veidiem vislabāk piemērota pasniegšana, projektēšana, biržas operācijas vai tehniskais atbalsts.

4. Tu esi ļoti gādīgs, atsaucīgs un uzmanīgs cilvēks. Visi darba veidi, kas prasa rūpēties par cilvēkiem (ne tikai par bērniem) un pakalpojumu sniegšanas jomas tev būs ideāli piemērotas. Tev tāpat derēs dārzkopība, sociālais darbs un pat advokatūra un uzņēmumu vadība.

Saistītie raksti
LA.lv