Horoskopi un mistika
Ezoterika

Tests. Izvēlies maciņu un uzzini savas bagātības maģisko avotu0

Piedāvājam izvēlēties vienu no attēlā redzamajiem maciņiem un noteikt sev atbilstošāko darba virzienu vai biznesu.

REZULTĀTI:

1. Tavas bagātības avots ir profesija, kas saistīta ar publicitāti, reklāmu, slavu. Tev ir svarīgas rūpes par ārieni, labu gaumi. Tev jābūt efektīgam, bet tavām idejām – efektīvām. Pilnīgi iespējams, ka tavs aicinājums ir žurnālistika, skaistumkopšanas salons, modeļu bizness, rotaslietu un zīmola priekšmetu pārdošana. Nav izslēgta arī radoša dziedātāja vai aktiera karjera.

2. Tavs bagātības avots esi tu pats. Tavas idejas, pārdomas, loģika. Tu spēj izdomāt jaunu sistēmu vai kvalitatīvi rekonstruēt iepriekšējo. Tavs saprāts ir racionāls, tava veiksmīgā darbības sfēra – finanses, jurisprudence, zinātne. Tu proti plaši un brīvi domāt. Nekautrējies par to paziņot skaļi.

3. Tavas bagātības avots ir ticība. Patiesa, dziļa un spēcīga. Tas ir pats galvenais tavā dzīvē. Un tai obligāti nav jābūt reliģijai. Tu vari ticēt savam sapņiem, saviem spēkiem, tam, ko tu dari, un vēl cilvēkiem, kas ir tev apkārt. Un tu jāprot dāvāt šo gaišo ticību, dalīties ar to biežāk. Tev piemērots jebkurš darbs, kas vērsts uz palīdzību cilvēkiem – pedagogs, ārsts, mācītājs.

4. Tavas bagātības avots ir darbs kolektīvā, domubiedru vidū. Tu vari strādāt birojā vai mājās vai kļūt par personīgā biznesa vadītāju. Taču jebkurā gadījumā tev ir svarīgi, lai blakus būtu garīgi tuvi cilvēki – radinieki, bērnības draugs, dzīvesbiedrs/e, uzticams partneris. Vārdu sakot, tas, kas vienmēr atbalstīs tevi un tavas idejas, palīdzēs, kad būs grūti.

5. Tavs bagātības avots ir pilnīgi viss, kas saistīts mājas omulību. Tavs trumpis ir dažādu ēdienu pagatavošana, virtuves tehnika un tās remonts, dārzkopība, omulības radīšana. Tu vari būt jauka veikaliņa vai kafejnīcas īpašnieks, nodarboties ar tekstilrūpniecību un dārza inventāru. Bet vari arī pilnībā nodoties mājas rūpēm, veltot sevi ģimenei un bērniem.

6. Tavs bagātības avots ir aktivitāte, darbība un virzība uz priekšu. Tava nemainīgā devīze: “Kustība ir dzīve!” Tavai profesijai noteikti jābūt saistītai ar braucieniem un ceļojumiem. Turklāt tev svarīgi ir pievērst laiku sportošanai. Ja tavs darbs nav tāds, izvēlies tīkamu hobiju. Un dvēselē nenovecosi. Kustieties!

7. Galvenais bagātības iemesls ir alkatība, vēlmes. Tai nav obligāti jābūt mantkārībai. Piemēram, tās var būt alkas pēc dzīves, priekiem un labpatikai, ko tā sniedz. Tu, visticamāk, būsi kā zivs ūdenī izklaides sfērā vai restorānu biznesā. Tu gaidi no dzīves jutekliskus priekus, centies sniegt baudu ne tikai prātam, bet arī ķermenim. Un vēl viens svarīgs nosacījums – tev jāmīl savs darbs.

8. Tavas bagātības avots ir svētki un festivāli. Tu vari organizēt bērnu rīta raidījumus, strādāt par fotogrāfu svinībās, tostu uzsaucēju vai muzikantu. No tevis iznāks talantīgs dizaineris, mākslinieks noformētājs vai florists. Tu lieliski tiksi galā ar tūrisma aģenta pienākumiem un spēsi iedvest dzīvību preses izdevumos. Atceries, ka tev nepieciešama spilgta dzīve, jo pelēka monotona ikdiena tevi drīz padarīs skumju.

9. Tavas bagātības avots ir jūtas, empātijas spēja, citu cilvēku izprašana. Tu vari kļūt par labu psihologu, taču šajā gadījumā tev var traucēt pārmērīga emocionalitāte. Tiecies pēc harmonijas. Tev ideāli piemērots jebkāds radošs darbs, tu kā neviens cits māki izpaust savas sajūtas. Tu esi žēlsirdīgs un vienmēr dziļi jūti līdzi tiem, ko dzīve ir apdalījusi.

10. Tavas bagātības avots ir stingra labestība. Tu šai dzīvē centies darīt labu. Tu, visticamāk, esi pārmērīgi stingrs un piesienies cilvēkiem, un tev šķiet, ka viņiem drīzāk palīdzēs pātaga, nevis prjaņiks. Tomēr aiz sava dzēlīgā skarbuma tu slēp dvēseles siltumu. Tava labestība vienmēr ietver arī spēku. Tavs aicinājums strādāt policijā vai dienēt armijā. Bet vēl jebkurā sfērā, kur vajadzīga kritika. Bet neaizmirsti – konstruktīva kritika.

Saistītie raksti

11. Tavas bagātības avots ir savs bizness. Labi, ja tas būs saistīts ar celtniecību. Jo tev pastāvīgi nepieciešams radīt kaut ko jaunu, kas kalpos cilvēkiem ilgus gadus. Tu esi nopietns un atbildīgs cilvēks, spēj būt paškritisks un mācīties no savām kļūdām. Tu esi diezgan labs audzinātājs un skolotājs tiem, kas ir jaunāki par tevi un tikai sāk savu dzīves ceļu.

12. Tavas bagātības avots ir viss, kas saistīts ar metālu un ātrumu. Tā ir gan autorūpniecība, gan viss, kam ir saistība ar vilcieniem un lidmašīnām. Tu esi moderns cilvēks, tev svarīgs ir ātrums. Bet vēl uzticamība un kvalitāte. Dažkārt tev šķiet, ka šī ātruma sacensība tevi ir nomocījusi un nav laika dzīvot. Šādos brīžos tev noteikti vajadzīga atelpa.

Avots: “hour-life-fb.ru” 
LA.lv