Kokteilis

TESTS. Izvēlies savu iemīļotāko grima priekšmetu – ko tas par tevi pastāsta? 16

Lūpukrāsa

Ja tu kā iemīļotāko grima sastāvdaļu izvēlējies lūpukrāsu, tu, visticamāk, esi sieviete, kurai patīk un kura prot būt uzmanības centrā! Tava parādīšanās vien izraisa vīriešos sajūsmu, tavai burvībai reti kurš spēj pretoties!

Tuša

Paskatījies attēlā un sagribējās uzkrāsot skropstas? Tas nozīmē, ka tu augstu vērtē savu dabīgo skaistumu un proti to pareizi uzsvērt. Kopumā tu esi sirsnīga un par sevi pārliecināta sieviete, kura vienmēr padomās trīs reizes, pirms sadedzināt visus tiltus!

Tonālais krēms

Ja esi nolēmusi izlīdzināt sejas toni ar tonālo krēmu, jādomā, esi sieviete ar jutīgu dvēseli un taktisku pieeju visām dzīves situācijām. Nereti pārdzīvo par sīkumiem, vienmēr centies izskatīties ideāli un vispār esi perfekcioniste līdz kaulu smadzenēm.

Pūderis

Pūdera izvēle liecina, ka esi liela koķete! Tu esi sievišķīga un atraisīta, nebaidies parādīt savu seju arī bez kosmētikas. Tai pašā laikā tev patīk pats krāsošanās process. Tava īpatnība – īpaša sievišķīga gudrība, kas daudzām nav dota.

Vaigu sārtums

Saistītie raksti

Izvēloties vaigu sārtumu, tu esi pierādījusi sevi kā gaišs un labā nozīmē vienkāršs cilvēks. Tu skaties dzīvē ar optimismu, tev patīk neparedzami gājieni, tomēr vienmēr saglabā savu būtību, necenšoties izlikties sarežģītāka nekā esi.

Acu ēnas

Ja pirmās tavu uzmanību piesaistīja acu ēnas, tu droši vien esi ļoti līdzsvarota un inteliģenta būtne. Tu esi laimīgā bagātas iekšējās pasaules valdniece, tava zināšanu bagāža ir vienkārši neaptverama. Tāpat apkārtējie, iespējams, uzskata tevi par superatbildīgu un neuzticīgu – un, atzīsti, daļa taisnības tajā ir!

LA.lv