Horoskopi un mistika
Ezoterika

Tests. Izvēlies savu laimes koku un uzzini, kas tevi sagaida vasarā!0

Izpildi psiholoģisku testu un uzzini, kas tevi sagaida šajā vasarā. Viss, kas tam nepieciešams – izvēlies koku, kurš tev izraisa pašas pozitīvākās emocijas. Tieši tava izvēle pateiks priekšā, kas tevi sagaida tuvā nākotnē. Uz priekšu!

Koks Nr.1. – “Dvēseles maigums”

Šo skaisto koku veido magones, lilijas, rozes un citi burvīgi ziedi. Šī izvēle nozīmē laimi ģimenes dzīvē. Tavā dzīvē ir pienācis tāds periods, kad nebūs nepieciešams domāt par nopietnām problēmām, jo tās paliks vai nu otrā plānā, vai pilnībā pazudīs no tavas dzīves. Beidzot tava dzīve iegūs spilgtas krāsas, un tu peldēsies laimes staros.

Sagatavojies tam, ka vasaras pēdējā mēnesī tevi gaida patīkama tikšanās. Jauna iepazīšanās, kaut arī tā nebūs ilga, tomēr dāvinās tev neaizmirstamus brīžus. Kaut gan komunikācijas ilgums būs atkarīgs tieši no tevis.

Koks Nr.2. – “Saules tradīcija”

Ja tu izvēlējies koku ar nosaukumu “Saules tradīcija”, tevi sagaida ilgi gaidītās pārmaiņas dzīvē. Viss, par ko tu agrāk nevarēji izšķirties, tagad kļūs ļoti reāls. Šoreiz tu vienkārši nevarēsi pretoties šīm pārmaiņām. Un tas tev nāks tikai par labu!

Saistītie raksti

Vasaras vidū tev radīsies šaubas, vai tas, ko tu dari, tev vispār ir vajadzīgs. Pārvarēt savu nenoteiktību un atrisināt visas šaubas palīdzēs tavi tuvinieki, kuri, lai cik tas arī nebūtu dīvaini, sākumā būs pret visu notiekošo. Viņu atbalsts tevi padarīs daudz pārliecinošāku, un tu sasniegsi to ko vēlies!

Koks Nr.3. – “Sirds dāvana”

Tava izvēle ir brīnišķīgs koks – “sirds dāvana”. Tas viss nav nejauši! Vasaras mēneši būs patiešām dāvana tev. Tev tiks dota iespēja nokārtot savas sirdslietas un atrast laimi. Esi patiesa pret savu partneri, un vienmēr paliec tu pati. Atveries un notici savai laimei! Tevi nav iespējams nemīlēt, jo tu pati esi mīlestība!

LA.lv