Mobilā versija
+11.5°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
7. jūnijs, 2017
Drukāt

Tests. Izvēlies sev tīkamāko kulonu un uzzini, kāda sieviete tu esi

1. Kulons numur viens

1no6
kulons

Šķiet, ka pasaulē nav sievietes, kuru vismaz reizi dzīvē nav savaldzinājušas rotas. Tavā priekšā ir seši brīnišķīgi kuloni. Izvēlies to, kuru tu ar prieku piemērītu un uzzini kaut ko interesantu par sevi.

Nu ko, vai esi gatava gremdēties izsmalcinātu rotu pasaulē?

Tu esi visnotaļ sievišķīga, tev patīk skaisti ģērbties un veidot frizūras. Pirmkārt tu atvēlēsi naudu no budžeta jaunai kosmētikai vai sevis sakopšanai, nevis pārtikas produktiem vai mājsaimniecības lietām. Tāpat tev ļoti nozīmīga ir ģimene, bet vairāk uzmanības velti vīram, nevis bērniem. Mūsu padoms: cieni visas brīnišķīgās īpašības sevī! Jo mūsdienās ir tik grūti atrast sievieti, kas spējusi saglabāt visu savu sievišķību. Pacenties nebūt pasīva un neslinkot, tomēr saglabā mieru un graciozitāti.

  1. Kulons numur viens
  2. Kulons numur divi
  3. Kulons numur trīs
  4. Kulons numur četri
  5. Kulons numur pieci
  6. Kulons numur seši

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+